Havířov – Opava 5:2 (kon.) | Chomutov – Tábor 7:5 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 4:5 (kon.)
Hronov – Děčín 5:4 (3:0 po s.n.) | Kobra – Cheb 2:1 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 2:3 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Písek 4:3 (2:0 po s.n.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | SHKM Hodonín – Znojmo 1:4 (kon.)
Žďár n/S – Vel. Meziříčí 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Vyškov 3:9 (kon.) | Příbram – Klatovy 5:1 (kon.)
Řisuty – Benátky n/J 2:8 (kon.)
HC Kobra Praha
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HC Stadion Cheb
Středa 26.10.2022, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • 2. liga skupina Západ • 11. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (20:23:02)

Braník hlasí dohráno, Kobra si v samotném závěru vyhroceného a velmi vyrovnaného utkání s Chebem zajistila zisk plného počtu bodů díky zásahu Vladislava Houšky! Hosté dnes byli domácím více než rovnocenným soupeřem, po nezvládnutém závěru se ale na západ Čech vrací s prázdnou.

59:53 Vladislav HOUŠKA - 2:1

59:53
    Kobra právě vstřelila branku!
    Bod si ale z Prahy nakonec Cheb neodveze, všechny totiž zůstanou v hlavním městě! Sedm sekund před koncem základní hrací doby přesilovku využívá VLADISLAV HOUŠKA, a ve svém prvním zápase za Kobru si hned připisuje rozhodující trefu – 2:1! Asistence: Dominik Novák, Tomáš Šťastný.

59:30
    Stadion vyhazuje kotouč přes celé hřiště a dělá důležitý krok směrem k zajištění aspoň jednoho bodu.

59:16
    Tak to je pro Cheb velká komplikace! Jaroslav Vašíček (CHB) je vysokou hůl trestán hned dvěma menšími tresty, podstatnou část potenciálního prodloužení tak svému celku bude chybět.

58:55
    Sochůrek se teď musel hodně natáhnout, aby vykryl nebezpečné zakončení jednoho z hostů z hranice brankoviště! Moc nechybělo!

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:47
    Novák od mantinelu puk nasměroval jen do výstroje připraveného Tichona, který si správně hlídal bližší tyč. Do konce zbývají jen něco málo přes dvě minuty.

57:28
    Hosté v závěru základní hrací doby ožívají, misky pomyslných vah se překlápí na jejich stranu. Sochůrek má podstatně více práce než v uplynulých minutách.

56:49
    Nenápadným zakončením z pravého kruhu se blýskl Vrtek, který ale neměl příliš přesnou mušku.

56:20
    Znovu Knesl, tentokrát z modré čáry. Gólman Chebu byl nucen puk zalehnout, po krátké pauze uvidíme vhazování po jeho pravé ruce.

56:12
    Tichon Kneslovu střelu vyrazil před sebe a po kotouči bez váhání skočil, dorážka se tak nekonala.

55:59
    Sochůrek udržel vyrovnaný stav dalším zákrokem, Cheb se po dlouhé době ukázal v útočném pásmu.

55:31
    Čtyři a půl minuty do konce. Ani jednomu týmu se nedaří rozbít nerozhodný stav, který platí už od půlky úvodního dějství. Pomalu se blíží prodloužení.

54:58
    Tichon byl znovu o něco rychlejší než zakončení soupeře, hra je opět na pár sekund pozastavena.

54:24
    Odložený trest za příliš mnoho hráčů je minulostí, Cheb je v pěti! S dlouhým oslabením si poradil opravdu parádně, Kobru takřka k ničemu nepustil.

53:57
    Stadion je ve čtyřech. Extrémně náročnou pasáž zvládá výborně, Tichon zatím moc práce nemá.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 5. Novák (Straka, T. Šťastný), 60. Houška (Novák, T. Šťastný) – 11. Vašíček (Rozhon, Krutina)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Kmec) – Tůma, Duda, Knesl (A), Ženíšek, Holý, Straka, Svach – Houška, Janča, T. Šťastný (C), Petrák, Míšek, Petrov, Martínek, Jedlička, Ksandr, Zídek, Novák, Daniel.
    Trenér: Miloslav Šeba.

HC Stadion Cheb: Tichon (Kašpar) – Strýček (C), Iakhanov, Kořán, Troška, Shikut, Leština, Šik, Stejskal – Shafeev, Konášek, Trapl, Nekvinda (A), Čejka (A), Fečo, Vrtek, Rozhon, P. Šťastný, Krutina, Parshakov, Vašíček.
    Trenér: Petr Nekvinda.

Rozhodčí: Domský – Žídek, Gregar.