Skalica – Trnava 2:1 (po s.n.) | Martin – Brezno 4:1 (kon.) | Žiar nad Hronom – Vlci Žilina 7:0 (kon.)
Humenné – Modré Krídla 6:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Levice 4:0 (kon.)
MŠK Žiar nad Hronom
7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
DOXXbet Vlci Žilina
sk Středa 26.10.2022, 18:00 • Slovalco Aréna Žiar n. Hronom • 1. liga (SR) • 10. kolo

Skončil sa nám zápas v ktorom sme videli 7 gólov a všetky na strane domáceho výberu. Dnes to bola jednoznačná záležitosť domácich hokejistov. Zápas bol veľmi nerzvozný, keď sme videli obrovské množstvo vylúčení. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer.

58:09
    Začali posledné dve minúty druhej tretiny a aj zápasu.

56:32
    Tibenský prihrával pred bránu Marcovi Halamovi, ten jeho pokus tečoval, ale puk letí mimo bránu domácich.

55:11
    Zápas sa nám dohráva. Šidlík strieľal na domácu bránu, ale jeho pokus bo zblokovaný.

53:18
    Vylúčenie v domácom tíme. Viktor Fekiač dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

52:09
    Domáci hokejisti hrajú presilovku o dvoch hráčov. Sú nasťahovaní v pásme a kombinujú.

51:52
    Ďaľšie vylúčenie v tíme Žiliny. Jakub Pišoja dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

51:26
    Vylúčenie v tíme Žiliny. Trest na 2 minúty dostáva Patrik Bečka za napadnutie

51:11
    Domáci hrajp dnes perfektne. Fekiač strieľlal z kruhov, ale netriafa bránu.

48:42
    Žiar nad Hronom dáva gól! Strelcom gólu je PATRIK HALAMA. Exhibícia domáceho tímu pokračuje. Domáci strieľajú 7 gól v zápase. Patrik Halama vyslal peknú strelu a zapisuje sa do listiny strelcov.

48:16
    Žiar nad Hronom dáva gól! Strelcom gólu je VIKTOR FEKIAČ! Domáci navyšujú skóre tohto stretnutia! Viktor Fekiač si vymenil puk s Barcíkom, vypálil a prestrelil brankára hostí!

47:08
    Kováč sa predral až pred bránu Žilina zakončoval, ale jeho pokus letí mimo bránu. Domáci zostávajú pri lopte.

45:32
    Lopušan sa dostal do úniku na pravej strane, ale domáci brankár predviedol dobrú lapačku.

44:09
    Hostia pôsoboia odovzdaným dojmom a ani v tejto presilovke nevedia nič vymslieť.

42:17
    Vylpčenie v domácom tíme. Adam Kobolka dostáva 2 minúty za nešportové správanie.