Boston – Detroit 5:1 (kon.) | Philadelphia – Florida 4:3 (kon.) | Ottawa – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 6:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 5:6 (kon.)
Dallas – Washington 2:0 (kon.) | Seattle – Vancouver 4:5 (kon.) | San Jose – Toronto 4:3 (po pr.)
Los Angeles – Winnipeg 4:6 (kon.)
Boston Bruins
5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
Detroit Red Wings
Pátek 28.10.2022, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

59:54
    Veleno je v závěru zápasu ještě vyloučen na dvě minuty za krosček.

58:38
    Vyloučen je pouze Larkin a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

58:13
    Coyle po vhazování trefil Larkina holí do obličeje a je vyloučen na dvě minuty. Hosté dohrají zápas v početní výhodě.

48:04
    Red Wings si zahrají přesilovou hru pět na tři. Za držení je vyloučen na dvě minuty Lindholm.

46:44
    Přesilovou hru si nyní zahraje Detroit. Za podrážení je vyloučen na dvě minuty Forbort.

43:41
    Další přesilová hra pro Boston. Tentokrát na trestnou lavici usedá na dvě minuty Hronek.

42:41
    Rasmussen smolně vyhodil kotouč do hlediště a je vyloučen. Útočník Red Wings sedí na trestné lavici dnes již potřetí.

32:49
    Přesilovou hru si nyní zahrají hosté. Za držení je vyloučen na dvě minuty Carlo.

30:49
    Bude se znovu vylučovat a opět bude potrestán Rasmussen, který se před chvílí vrátil na ledě. Tentokrát je vyloučen za krosček.

28:30
    Hokejisté Bostonu budou moci při přesilové hře navýšit své vedení. Na dvě minuty je vyloučen Rasmussen.

25:00
    Lindholm je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Detroit si poprvé v zápase zahraje přesilovou hru.

08:49
    Kubalík krosčekoval Bergerona a je vyloučen na dvě minuty. Přesilová hra pro Boston.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 14. Coyle (Forbort, Marchand), 32. Marchand (H. Lindholm, Pastrňák), 43. Marchand (DeBrusk, Pastrňák), 44. Cr. Smith (Nosek, Forbort), 45. Pastrňák (Bergeron, H. Lindholm) – 39. Erne (Hronek)

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – Grzelcyk, H. Lindholm, Clifton, Forbort, Carlo, Zbořil – DeBrusk, Bergeron (C), Marchand (A) – Pastrňák (A), Krejčí, Hall – Cr. Smith, Coyle, Zacha – Frederic, Nosek, N. Foligno.
    Trenér: Jim Montgomery

Detroit Red Wings: Husso (Nedeljkovic) – Seider, Chiarot (A), Hronek, Määttä, Lindström, Hägg – Perron (A), Larkin (C), Kubalík – Raymond, Copp (A), Veleno – Erne, Rasmussen, E. Söderblom – Luff, P. Suter, Zadina.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Beach, Joannette – Nansen, Berg

Diváci: 17 850