Boston – Detroit 5:1 (kon.) | Philadelphia – Florida 4:3 (kon.) | Ottawa – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 6:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 5:6 (kon.)
Dallas – Washington 2:0 (kon.) | Seattle – Vancouver 4:5 (kon.) | San Jose – Toronto 4:3 (po pr.)
Los Angeles – Winnipeg 4:6 (kon.)
Dallas Stars
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Washington Capitals
Pátek 28.10.2022, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (05:19:26)

– 0+0, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 11:48
    Martin Fehérváry (WSH) – 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 17:40.

Jake Oettinger (DAL)
    – 27 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 59:57
    Darcy Kuemper (WSH) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,6 %, odchytal 56:18.

Statistiky
    Střely na bránu: 27 – 27 | Přesilová hra: 0/3 – 0/3 | Trestné minuty: 8 – 8.

Stars po dvou porážkách v řadě zase zabrali a posunuli se před Calgary na druhé místo Západní konference. Capitals naopak po dvou výhrách nebodují a na Východě jsou až třináctí.

Třetí třetinu zvládli Capitals ze všech nejlépe, jenže Oettinger ve spolupráci s dobře postavenými tyčkami všem šancím odolal a může se radovat z třetího shutoutu v kariéře. Texasany v 51. minutě uklidnil Joel Kiviranta. Ve vlastním oslabení ukořistil puk na úkor Carlsona a bekhendem uzavřel stav na 2:0.

59:52
    Frustrovaný Oshie si neodpustil seknutí do Glendeninga, když se kotouč nacházel v rohu na hokejce Marchmenta.

59:34
    Zoufalá snaha Capitals o vstřelení kontaktní branky. Domácí pětka tlaku vzdoruje a už je velmi blízko vítězství.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:21
    Washingtonu jednoduše není přáno zrušit čisté konto Jakea Oettingera. Tomu při ráně Ovečkina už poněkolikáté pomohla tyč. Se stavem nepohnul ani Benn. Nehlídaná branka mu byla malá.

58:10

57:56

57:46
    Ještě jednou Faksa. Dral se kupředu, ale proti sobě měl příliš velkou přesilu. Na druhé straně došlo na další střelu Carlsona.

57:03
    Radek Faksa vyhrál buly ve středním pásmu a hned měl šanci na trefení prázdné branky. Bekhendem z půlky hřiště o vlásek minul.

56:45
    Další plusové body pro Dellandreu. Vyhodil puk z obranné poloviny a ukrojil tím cenné sekundy.

56:15
    Kuemper už sleduje hru ze střídačky. Washington je v pěti proti čtyřem. Střelecký půst neprolomili Carlson ani Dylan Strome.