Třinec – Líšeň 0:4 (kon.) | Příbram – Jihlava 3:0 (kon.) | Prostějov – Opava 2:2 (kon.)
FK Třinec
0:4 (0:3)
SK Líšeň 2019
Sobota 29.10.2022, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

Třinečtí se po prohře propadli v tabulce na 12. místo za Prostějov, ale po skončení kola mohou být až čtrnáctí, neboť na Slezany dotírají Táborsko s béčkem Sparty.

Líšeň se vítězstvím prodrala do čela tabulky před Příbram, na kterou má nyní tříbodový náskok a lepší skóre. (12:48:29)

Druhý poločas už tolik zajímavých gólových momentů jako ten první nenabídl. Hráči Líšně zápas kontrolovali a v 83. minutě ještě skóre navýšili, když se trefil střídající Zikl. Výsledek 0:4 hovoří jasně, ale jak už jsme zmínili po první půli, zápas rozhodla 13. minuta a vyloučení obránce Foltyna.

90+2

90+2
    Roh Webera odhlavičkoval mimo šestnáctku Brak. Domácí o pár sekund později získali míč.

90+1
    Líšeň ještě bude zahrávat rohový kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí prodlouží druhý poločas o dvě minuty.

89
    Další dobrá příležitost Líšně. Lutonský vysunul na levé straně Matochu, ten křížnou přízemní přihrávkou vybídl ke střele Laczka, který se opřel do míče, ale minul domácí branku!

86
    Dvojité střídání na straně Líšně. Jakuba Černína nahradil Michal Jeřábek a Pavla Sokola Michal Bednář.

84
    První druholigové minuty prožije Viktor Buryan, který nahradil Szewieczka.

83
    Líšeň právě vstřelila branku!
    I ve druhém poločase jsme se dočkali gólu. Sokol vysunul ulicí do volného prostoru MARTINA ZIKLA, který se podíval na brankáře a střelou k pravé tyči zvýšil náskok Líšně na 0:4!

81
    Machuča se snažil prodrat pravou stranou k brance, včas vyběhl brankář Vajner, který jeho průnik zneškodnil.

79
    Po přihrávce Lutonského se na hranici šestnáctky dostal k míči Zikl, ale jeho slabá střela do středu branky nemohla pozlobit gólmana Hasalíka.

76
    Z rohového kopu nezahrozilo, Líšeň se ubránila.

75
    Zajímavá kombinace Třince na levé straně, Holík si vyměnil míč s Obadalem, naběhl si k bližší tyči odkud vystřelil. Jeden z bránících hráčů míč srazil vedle branky. Rohový kop pro Slezany.

74
    Čermák vyslal zpoza šestnáctky propagační střelu na Hasalíka, domácí gólman míč dobře viděl a chytil jej do rukavic.

72
    Dvojitá změna na straně Líšně. Vandase nahradil Zikl a Ulbricha vyměnil Reteno Elekana.

72
    Hýbl poslal za středovou čárou k zemi Sokola a od rozhodčího obdržel žlutou kartu.

69
    V obou týmech dochází ke změně. Machalíka nahradil Weber a Gembického na domácí straně Obadal.

68
    Laczkó přihrál na levý kraj Lutonskému, ten odcentroval před malé vápno, kde domácí odhlavičkovali míč za šestnáctku. K míči se dostal Matocha, ale střelou z voleje netrefil branku.