Zlínsko – Zlín B 3:0 (kon.) | Znojmo – Uničov 1:1 (kon.) | Kroměříž – Vrchovina 3:1 (kon.)
Hodonín – Uh. Brod 3:0 (kon.) | Rosice – Hranice 3:0 (kon.)
FK Hodonín
3:0 (2:0)
ČSK Uherský Brod
Pátek 28.10.2022, 14:00 • J. Suka, Hodonín • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek pátečního odpoledne. (15:59:38)

V prvním poločase se podařilo Hodonínu vstřelit 2 branky, přičemž tu první slavili domácí hned v 3. minutě. Těsně před přestávko skóre navýšil proměněnou penaltou Holek. Hosty po celý zápas trápila především nepřesná koncovka. Brankář Petráš musel málo kdy zasahovat. Naopak v druhém poločase pokračovala palba Hodonína na Nemravu. Překonat ho se povedlo až v závěru Helískovi. Hodonín si tak připisuje vítězství 3:0.

90+2

90+1
    Druhé dějství bude prodlouženo o 2 minuty.

90
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Josefík).

90
    Příležitost navýšit skóre měl Bobčík. V samostatném úniku pálil nad.

89
    Dnešní utkání sleduje 195 diváků.

88
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Do přečíslení tři na dva postupovali domácí směrem k bráně Brodu. Míč táhl Holek, který před vápnem přistrčil míč HELÍSKOVI. HELÍSEK udělal kličku brankáři a následně uklidil míč do sítě.

87
    Brankář Nemrava zachytil centr ze standardní situace. Rychlým výhozem vyslal Flasara do útoku.

85
    Sudí byl nucen přerušit hru, kvůli faulu na Dresslera.

83
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Šmatelka, přichází Sedláček.

82
    Dvě výhody za sebou pustil sudí Mayer. Švrček nepřesnou přihrávkou výhody nevyužil.

80
    Na centr Švrčka z pravé strany se žádný z jeho spoluhráčů nedostal.

79
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Kadlec, přichází Caltík.

78
    Do protiútoku se pustil Holek. Následnou zpětnou přihrávkou posunul míč Helískovi.

76
    Na zemi zůstává po kontaktu s Flasarem ležet Dunda. Hra se na nějakou chvíli přeruší.

74
    Tečovaná střela Veneného těsně minula levou tyč.

73
    ze hřiště odchází Leskovjan, přichází Flasar.

72
    Adam Tkadlec vyboojoval další rohový kop pro Uherský Brod, tentokrát z pravé strany.