Bayern – Mohuč 6:2 (kon.) | RB Lipsko – Leverkusen 2:0 (kon.) | Stuttgart – Augsburg 2:1 (kon.)
Wolfsburg – Bochum 4:0 (kon.) | Frankfurt – Dortmund 1:2 (kon.)
Bayern Mnichov
6:2 (3:1)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 29.10.2022, 15:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 12. kolo

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku sobotního podvečera se s vámi loučím, na shledanou. (17:29:35)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 12:5. Střely mimo: 13:8. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:11.

Je dobojováno. Osmigólový duel vzešel lépe pro domácí Bayern, který tak stále v Bundeslize na domácím hřišti neprohrál. Druhý poločas nabídl stejný počet branek jako ten první, dokonce i ve stejném poměru. V 58. minutě přidal čtvrtou branku domácích Leon Goretzka, na něhož za 21 minut, tedy v 79. minutě navázal přesnou trefou Mathys Tel. Hosté sice v 82. minutě po chybě gólmana Ulreicha snížili na rozdíl tří branek, ovšem o čtyři minuty později se znovu radovali fotbalisté Bayernu, konkrétně Maxim Choupo-Moting. Hlavní arbitr navíc neměl sebemenší důvod nastavovat čas ve druhé půli, a proto zápas skončil v 90. minutě. Bayern se tedy po této tříbodové výhře vrací do čela bundesligové tabulky, kde stráví minimálně jednu noc. Mohuč si naopak o dvě místa pohoršila, z šesté příčky padá na osmou a pro hosty může být po zítřku ještě hůře.

90

90
    Zápas už se nyní pouze dohrává, je jasné že Bayern si z dnešního duelu odnese plný počet bodů.

88
    Žlutou kartu dostává Benjamin Pavard (Bayern Mnichov).

86
    Bayern právě vstřelil branku!
    Osmý gól v zápase, šestý pro Bayern. Kingsley Coman přihrál míč v šestnáctce hostů MAXIMU CHOUPO-MOTINGOVI, a ten přesnou střelou uklidil míč do branky Zentnera – 6:2!

85
    Domácí zahrávali dva rohové kopy za sebou, ze kterých nevytvořili pro hosty nebezpečí.

83
    Na druhé straně mohlo být znovu veseleji pro domácí. Marcel Sabitzer totiž pálil tvrdě a navíc poměrně přesně, ale nakonec se dobrým zákrokem vyznamenal brankář Zentner.

82
    Mohuč právě vstřelila branku!
    Hosté trestají chybu gólmana Ulreicha, který tedy dnes zavinil dá se říci oba góly Mohuče. Hráči hostů dobře zachytili jeho přihrávku a k míči se dostal Burgzorg, který předložil míč MARCUSOVI INGVARTSENOVI, který ještě s tečí od jednoho z hráčů Bayernu dostal míč do sítě – 5:2!

79
    Tak přeci jen to MATHYSOVI TELOVI vyšlo. Tento útočník si převzal přihrávku ve střední vzdálenosti, poté se dostal na hranici pokutového území Mohuče a jeho sražená střela doskákala za záda brankáře Zentnera – 5:1!

77
    Mathys Tel se hned po příchodu na hrací plochu mohl radovat ze vstřelené branky. Tomuto činu však zabránil pohotovým zákrokem brankář Zentner.

76
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Karim Onisiwo, přichází Delano Burgzorg.

76
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Sadio Mané, přichází Mathys Tel.

76
    Sadio Mané se neprobojoval přes Widmera, ale alespoň vybojoval pro Bayern rohový kop.

75
    Gravenberch faulován na polovině hřiště. Rozhodčí tento nedovolený zákrok píská.

72
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Jamal Musiala, přichází Ryan Gravenberch.

69
    Choupo-Moting prověřil připraveného Zentnera dobrou střelou.

69
    Ingvartsen si počínal příliš agresivně a jeho snažení získat míč je přerušeno odpískaným faulem.

Filip Novák (KAM)

Branky: 5. Gnabry (Mané), 28. Musiala (Choupo-Moting), 43. Mané, 58. Goretzka (Mané), 79. Tel (Sabitzer), 86. Choupo-Moting (Coman) – 45+4. Widmer (Martín), 82. Ingvartsen (Burgzorg)

Karty:   88. Pavard (BAY) – 34. Fernandes (MAI)

Neproměněná penalta: 43. Mané (BAY), brankář Zentner zneškodnil – 45+4. Burkardt (MAI), brankář Ulreich zneškodnil

Bayern Mnichov: Ulreich – Mazraoui, Upamecano, de Ligt (46. Pavard), Davies – Kimmich (C), Goretzka (60. Sabitzer) – Gnabry (60. Coman), Musiala (72. Gravenberch), Mané (76. Tel) – Choupo-Moting.
    Náhradníci: Schenk – Stanišić.

Trenér: Julian Nagelsmann

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Fernandes (67. Bell), Hack, Caci – Widmer (C), Stach (62. Barkok), Barreiro, I Če-song (62. Fulgini), Martín – Burkardt (62. Ingvartsen), Onisiwo (76. Burgzorg).
    Náhradníci: Dahmen – Tauer, Shabani, Bobzien.

Trenér: Bo Svensson

Rozhodčí: Zwayer – Achmüller, Gorniak

Diváci: 75 000