Bayern – Mohuč 6:2 (kon.) | RB Lipsko – Leverkusen 2:0 (kon.) | Stuttgart – Augsburg 2:1 (kon.)
Wolfsburg – Bochum 4:0 (kon.) | Frankfurt – Dortmund 1:2 (kon.)
VfB Stuttgart
2:1 (1:1)
FC Augsburg
Sobota 29.10.2022, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 12. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:39:51)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 23:6. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:12.

Prostřednictvím druhé výhry v sezoně se Stuttgart posunul před Leverkusen na patnácté místo. Augsburg počtvrté v řadě nevyhrál a je třináctý.

Týden po prokaučovaném vedení 3:0 nad Lipskem utrpěl Augsburg další bolestivou ztrátu. Niederlechner mu ve čtvrté minutě vystřelil vedení, které zanedlouho smazal Guirassy. Do přestávky už se skóre nepohnulo. Ve druhé půli Stuttgart zabral a disponoval drtivým tlakem. Bavorský tým spoustě šancí odolal a kapituloval až z té poslední. Tři body Švábům zajistil vytažený obránce Anton.

90+6

90+6
    Dost možná poslední nákop. Z půlky hřiště ho distribuoval Koubek až do rukavic Müllera, který si udělal místo přes stopera Zagadoua.

90+5
    Střídání v týmu VfB Stuttgart:
    ze hřiště odchází Luca Pfeiffer, přichází Atakan Karazor.

90+5
    ze hřiště odchází Waldemar Anton, přichází Pascal Stenzel.

90+5
    Stieler neměl trpělivost s pomalým střídáním. Luca Pfeiffer se loučí se žlutou kartou.

90+2
    Střídání v týmu FC Augsburg:
    ze hřiště odchází Lukas Petkov, přichází Daniel Caligiuri.

90+2
    ze hřiště odchází Carlos Gruezo, přichází Arne Maier.

90+1
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    V nastaveném čase už to domácím vyšlo a vzhledem k vývoji předchozí čtvrthodiny zcela zaslouženě vedou! Tiago Tomás rozbil obranu, když Ahamadovu přihrávku patičkou prodloužil do běhu WALDEMARA ANTONA. Tvrdá střela křížem už byla nad Koubkovy síly.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

90
    To je neuvěřitelné, co jsou domácí schopni nedat! Jensen nestíhal Egloffa, který hrál pod sebe. Pfeiffer místo toho, aby uklidil míč do prázdné většiny brány, napálil levou ruku Tomáše Koubka.

88
    Extrémní tlak Koubek na pár sekund přerušil přerušil lapením centru Sosy od rohového praporku.

87
    Ani teď se stav nemění! Tomáš Koubek se vyznamenal těžkým zákrokem. Na základě dalšího centru vytáhl míč zpod břevna hlavičku Antona.

86
    Roh Sosy a hlavička Pfeiffera, ze které zacinkalo břevno. Itovu dlouhou dorážku ovlivnila teč, míč vyplaval vedle brány.