Chomutov – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Písek – Slavia 4:3 (2:0 po s.n.)
IHC Králové Písek
4:3 (0:1, 0:2, 3:0 - 0:0)
HC Slavia Praha
Neděle 30.10.2022, 14:00 • Zimní stadion Písek • Liga juniorů • 13. kolo

Vypjatý duel končí výhrou Písku 4:3 po samostatných nájezdech. Jihočeši se ve třetí třetině dotáhli na soupeře a snový obrat dokonali v samostatných nájezdech. (16:23:20)

V samostatných nájezdech zvítězil tým IHC Králové Písek.
    Autorem vítězné branky je HLAVÁČEK.

4. série
    2:0
    Dobner zkoušel taky bekhendový blafák, ale neuspěl.

3. série
    2:0
    Sládek udělal bekhendový blafák a překonal brankáře Slavie.

3. série
    1:0
    I Holanik si vylámal zuby.

2. série
    1:0
    Hlaváček udělal kličku a prostřelil slávistického brankáře.

2. série
    0:0
    Vosmík čekal až příliš dlouho a Tesař mu sáhl do puku.

1. série
    0:0
    Ani Zátopek nenašel recept na Hodice.

1. série
    0:0
    První nájezdník Dráb mířil mezi betony brankáře, ale neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Ledová plocha je připravena, nájezdy za moment začnou. Píseckou branku bude hájit Tesař, žádná změna se nekoná.

Že by chtěl Písek překvapit soupeře? Rozcvičuje se totiž i druhý brankář Jansa.

V prodloužení se vítěz nenašel. Písek byl blízko ke gólu, když se dostal do samostatného úniku Cháb. Ten ale ztroskotal na brankáři. Uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Na závěr si připisuje brankář Tesař zákrok. Uvidíme ještě jedno vhazování.

64:20
    Kapitán Cháb mohl rozhodnout! Dostal se do pohodlného samostatného úprku, ale nenašel recept na brankáře Hodice, který je teď hrdinou okamžiku.

63:46
    Dubský se dostal do drobného úniku, avšak v rozhodující okamžik ho navrátivší obránce vyvedl z míry.

63:27
    Obránce Čančura elegantně obešel protivníka a dostal se do dvojího zakončení. Hodic je ale pevný jako skála touš za svá záda nepropustil.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 48. Hlaváček (Cháb), 51. Cháb (Lechnýř, Hlaváček), 60. Kaiser (Dubský), rozh. náj. Hlaváček – 19. Dobner (Štípek, Dráb), 22. Dobner (Štípek, Dráb), 33. Štípek (Dobner, Dráb)