Chicago – Minnesota 3:4 (0:2 po s.n.) | Arizona – NY Rangers 2:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 4:3 (po pr.)
Vegas – Winnipeg 2:1 (po pr.)
Vegas Golden Knights
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Winnipeg Jets
Pondělí 31.10.2022, 01:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Hokejisté Las Vegas vyhrávají na domácím ledě tento dramatický zápas. Adam Lowry poslal hosty do vedení z kraje třetí třetiny, pak srovnal Mark Stone a otočku Vegas dokonal v prodloužení Jack Eichel. (03:53:11)

Vegas právě vstřelilo branku!
    Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Las Vegas vyhrává tento zápas, po nádherné individuální akci se před branku dostal a dokázal zakončit JACK EICHEL. Asistence: Shea Theodore a Mark Stone.

64:04
    Neal Pionk pálil rychle po vhazování, trefil rukavici domácího brankáře Hra je přerušená.

63:59
    Zakázané uvolnění Vegas, vhazovat se bude před jeho brankou.

63:47
    Josh Morrissey výborně zakončoval, jeho pokus mířící mezi betony zastavil brankář Vegas. Bude se vhazovat.

62:56
    Adin Hill si poradil se střelou soupeře, Nate Schmidt to byl, kdo se dostal do zakončení.

62:39
    Domácí uklidňují hru. Reilly Smith následně minul branku.

62:14
    Převahu v prodloužení má Winnipeg, který vybojoval buly v útočném pásmu.

61:48
    Mark Scheifele minul branku Vegas z dobré pozice

61:37
    Jonathan Marchessault zblokoval pokus soupeře.

61:11
    Vegas se v prodloužení nedostalo do útočného pásma, více ze hry mají hosté.

60:37
    Hosté se dostali do útočného pásma, kde kombinují. Následně se dostali ke své brance. Hosté jsou aktivnější.

60:01
    Úvodní buly prodloužení pro domácí.

60:01

Adam Lowry a Mark Stone se prosadili, ostatní hráči ne. Za stavu 1:1 v zápase, ve kterém dominuje Vegas, uvidíme prodloužení.

60:00

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 48. Ma. Stone (Eichel), 65. Eichel (Theodore, Ma. Stone) – 41. Lowry (Pionk, M. Barron)

Vegas Golden Knights: Hill (Lo. Thompson) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Ma. Stone (C), Eichel – Re. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Howden, N. Roy, Kessel – W. Carrier, Leschyshyn, Amadio.
    Trenér: Bruce Cassidy

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey (A), Pionk, Dillon, Schmidt, Samberg, DeMelo – Connor, Dubois, Appleton – Perfetti, Scheifele (A), Wheeler – M. Barron, Lowry (A), Gagner – Jonsson Fjällby, D. Gustafsson, Mäenalanen.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Brenk, Kozari – Marquis, Kovachik

Diváci: 17 824