Tampa – Ottawa 4:3 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Washington – Vegas 2:3 (po pr.)
Pittsburgh – Boston 5:6 (po pr.) | Minnesota – Montreal 4:1 (kon.) | Chicago – NY Islanders 1:3 (kon.)
Dallas – Los Angeles 5:2 (kon.) | Calgary – Seattle 4:5 (kon.) | Edmonton – Nashville 7:4 (kon.)
Arizona – Florida 3:1 (kon.) | Vancouver – New Jersey 2:5 (kon.) | San Jose – Anaheim 5:6 (1:2 po s.n.)
Edmonton Oilers
7:4 (4:1, 1:1, 2:2)
Nashville Predators
Středa 02.11.2022, 02:07 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Z mé strany je to v tuto chvíli opravdu vše, přeji příjemné středeční ráno. (05:02:10)

1. Leon Draisaitl (EDM) – 1+4
    2. Connor McDavid (EDM) – 2+2
    3. Evander Kane (EDM) – 3+0

Jack Campbell (EDM) – 19 zákroků, 4 OG, úspěšnost 82,6%, odchytal 60:00
    Juuse Saros (NSH) – 30 zákroků, 6 OG, úspěšnost 83,3%, odchytal 58:50

Dnešní utkání sledovalo 16812 diváků.

V Rogers Place je dobojováno, Edmonton si připisuje páté vítězství v řadě! Třetí třetina skončila stejně jako ta prostřední nerozhodně, a tak se rozhodlo již v úvodní dvacetiminutovce. V pětačtyřicáté minutě snížil Filip Forsberg, za čtyři minuty ale z přesilovky vrátil třígólové vedení domácím Leon Draisaitl. Když pak v osmapadesáté minutě využil přesilovku také Nino Niederreiter, zdálo se, že nás čeká dramatický závěr. Minutu a půl před koncem ale do prázdné brány zamířil Evander Kane, který se tak svým hattrickem podepsal pod vítězství Oilers. Díky, že jste sledovali tento přenos, budu se těšit zase někdy příště!

59:27
    Potyčka v obranném pásmu Nashvillu, kvůli které je přerušena hra.

59:12
    Výměnu mezi McLeodem a Bouchardem zakončoval první jmenovaný nepřesně.

58:37
    Bouchardovo nahození bylo dobře schované, trefilo ale pouze jednoho z bránících hráčů.
    58:23 Evander KANE - 7:4

58:23
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Domácí pečetí výhru gólem do prázdné branky, EVANDER KANE využil přečíslení a pohodlně kompletuje hattrick – 7:4! Asistence: Leon Draisaitl, Connor McDavid.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:48
    Draisaitl nedokázal puk procedit za modrou čáru.

57:28
    Predators vybojovali buly před Campbellem a zkouší to v šesti!
    57:10 Nino NIEDERREITER - 6:4

57:10
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté využívají i svou druhou přesilovku v zápase a snižují! Roman Josi podobně jako u branky Johansena hledal volnou hokejku, kterou mu nabídl NINO NIEDERREITER – 6:4! Asistence: Roman Josi, Filip Forsberg.

Tomáš Kobera

Branky a nahrávky: 5. E. Kane (Draisaitl, Nurse), 8. E. Kane (Draisaitl, Yamamoto), 8. McDavid (Hyman, Bouchard), 15. Ryan (Barrie, Shore), 28. McDavid (Draisaitl), 49. Draisaitl (Nugent-Hopkins, McDavid), 59. E. Kane (Draisaitl, McDavid) – 1. Ekholm (Duchene, Granlund), 30. Johansen (Josi, F. Forsberg), 45. F. Forsberg (Duchene, Granlund), 58. Niederreiter (Josi, F. Forsberg)

Edmonton Oilers: Campbell (S. Skinner) – Nurse (A), Ceci, Kulak, Bouchard, Niemeläinen, Barrie – Nugent-Hopkins, McDavid (C), Hyman – E. Kane, Draisaitl (A), Yamamoto – Foegele, R. McLeod, Puljujärvi – Holloway, Ryan, Shore.
    Trenér: Jay Woodcroft

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), A. Carrier, McDonagh, Lauzon – F. Forsberg, Granlund (A), Duchene – Niederreiter, Johansen, Tolvanen – Trenin, Sissons, Jeannot – Sanford, Glass, Sherwood – McCarron.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Joannette, Lambert – Murchison, Johnson

Diváci: 16 812