Havířov – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Letňany – Jablonec n/N 9:3 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
Tábor – Cheb 5:1 (kon.) | Písek – Chomutov 4:3 (po pr.) | Klatovy – Kobra 4:2 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 3:6 (kon.) | Mostečtí Lvi – Příbram 2:5 (kon.) | Žďár n/S – SHKM Hodonín 4:5 (1:2 po s.n.)
Vel. Meziříčí – Vyškov 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 0:9 (kon.) | Opava – Kopřivnice 3:8 (kon.)
Řisuty – Hronov 4:8 (kon.)
AZ Havířov
3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
HK Nový Jičín
Středa 02.11.2022, 17:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • 2. liga skupina Východ • 12. kolo

Z Havířova je to vše. Přeji hezký večer. (19:25:38)

Havířov se herně dokázal v utkání zvednout, dokonce ve třetí třetině vyrovnal na 3:3 ve vlastním oslabení, ale ani to nestačilo. V 54. minutě do utkání zasáhl nevhodně rozhodčí Kapitanov, který daroval hostům přesilovku 5 na 3. Ti dokázali šanci využít a z Havířova si tak vezou 3 body. Nicméně je potřeba uznat, že hosté byli úspěšnější v zakončení, výhru si tak zaslouží.

59:44 ŠTEFKA - 3:5

59:44
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    A hosté trefují prázdnou branku. Konkrétně se prosazuje DAVID ŠTEFKA, který pečetí dnešní výhru hostů zde v Havířově.
    Asistence: Adam Flok, Jan Sluštík.

59:39
    Zakázané uvolnění hostů. Havířov má ještě 21 vteřin na srovnání.

59:27
    Puk po několika dorážkách Havířova zřejmě skončil někde u brankové čáry! Tak to byl mohutný závar před brankou a hosté to se štěstím ustáli.

58:51
    AZ kombinuje v útočném pásmu.

58:39
    Oddechový čas pro tým AZ Havířov.

58:39
    Spratkovu střelu nedokázal nikdo tečovat a končí tak v lapačce Šimonů.

58:15
    A velký tlak pokračuje... AZ v šesti

57:37
    Obrovská šance Mrvy, který se dostal až před brankáře, ale jeho klička skončila na jeho betonu!

56:32
    Ofsajd Havířova.

56:25
    AZ nyní tlačí hosty v jejich obranném pásmu.

55:28
    Velký boj o puk u mantinelu. Havířov má nyní 4 minuty na vyrovnání.

Dnešní utkání sleduje 584 diváků.

54:50

54:30
    Ofsajd hostů.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 24. Zdeněk, 49. Kratochvil (Zdeněk, Apolenář), 50. Spratek (Mrva) – 6. Sluštík (Holaň), 7. Franek, 38. Gebauer (Hruška), 54. Lehečka (Gebauer, Hruška), 60. Štefka (Flok, Sluštík)

AZ Havířov: Štipčák (Šindelka) – Kunc, Kuboš – Dudáš (C), Havlík – Ševěček, Mrowiec – Homola – Apolenář, Ćmiel, Antoníček – Kofroň, Zdeněk (A), Kratochvil – Mrva (A), Spratek, Pawliczek – Tvrdý, Urbančík, Pastor
    Trenér: Jiří Raszka

HK Nový Jičín: Šimonů (Galuška) – Váňa, Hruška, Foltýn, Tomeček, Adámek, Kožený, Holaň – Handl, Lehečka, Maliník, Pecha, Gebauer, Hilšer, Sluštík, Flok, Štefka, Konečný, Květoň, Franek
    Trenér: Kamil Gebauer

Rozhodčí: Kapitanov – Gančarčík, Bartoň