Toronto – Philadelphia 5:2 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 6:3 (kon.)
Buffalo Sabres
6:3 (0:1, 1:1, 5:1)
Pittsburgh Penguins
Čtvrtek 03.11.2022, 00:30 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Buffalo vyhrává tento zápas díky povedené třetí třetině, ve které dokázalo vstřelit pět branek a otočit stav zápasu z 1:3 na 6:3. Obrovský herní výpadek Penguins budou fanoušci Pens dlouho rozdýchávat. (03:12:07)

59:58
    Strhla se potyčka ve středním pásmu. Casey Mittelstadt a Josh Archibald.
    59:53 Victor OLOFSSON - 6:3

59:53
    Buffalo právě vstřelilo branku!
    Do prázdné branky poslal puk VICTOR OLOFSSON. Asistence: Jacob Bryson.

59:43
    Eric Comrie si výborně vybruslil v brankovišti a natáhl se po střele od modré čáry. Bude se vhazovat.

59:25
    Hosté hrají znovu bez brankáře.
    58:24 Kyle OKPOSO - 5:3

58:24
    Zemgus Girgensons odvedl obrovskou práci v útočném pásmu, následně puk získal KYLE OKPOSO a jeho střela z otočky zapadla přesně do branky. Asistence: Zemgus Girgensons a Rasmus Dahlin.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Rickard Rakell tečoval spoluhráčovu střelu, puk kryje domácí brankář.

57:32
    Hosté hrají v šesti.

57:24
    Špatná domácí rozehrávka znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude v útočném pásmu Pittsburghu.

57:00
    Rickard Rakell byl zcela volný před brankou, dostal přihrávku a zakončoval. Jeho rána končí vedle.

56:22
    Hostující celek se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení, ale obrana Sabres je nyní hodně pozorná.

56:00
    Kris Letang měl velkou šanci, po šikovné přihrávce spoluhráče trefil jen brankáře.

55:22
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině tohoto zápasu. Následně se píská ofsajd. Komernčí přestávka.

54:50

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 39. Peterka (Power, Asplund), 44. Ta. Thompson (Dahlin, J. Skinner), 47. Olofsson (Power), 51. Tuch (Ta. Thompson, J. Skinner), 59. Okposo (Girgensons, Dahlin), 60. Olofsson (Bryson) – 7. Zucker (Malkin), 26. Archibald (Poehling, McGinn), 41. Guentzel (Letang, Malkin)

Buffalo Sabres: Comrie (Cra. Anderson) – Bryson, Dahlin (A), Clague, Power, Pilut, Fitzgerald – J. Skinner, Ta. Thompson, Okposo (C) – Peterka, Cozens, Tuch – Quinn, Mittelstadt, Olofsson – Girgensons (A), Krebs, Asplund.
    Trenér: Don Granato

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Dumoulin, Letang (A), M. Pettersson, Petry, P. Joseph, Rutta – Guentzel, Crosby (C), Rust – Zucker, Malkin (A), Rakell – Heinen, D. O'Connor, Kapanen – McGinn, Poehling, Archibald.
    Trenér: Mike Sullivan

Rozhodčí: StPierre, L'Ecuyer – Cherrey, Baker

Diváci: 12 201