Bohemians 1905 – Zlín 3:2 (kon.) | Olomouc – Jablonec 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 3:2 (kon.)
Plzeň – Sparta 0:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:0 (1:0)
FK Jablonec
Sobota 05.11.2022, 15:00 • Andrův stadion, Olomouc • FORTUNA:LIGA • 15. kolo

Poslední letošní vystoupení Sigmy v domácím prostředí znamená tři body. Olomoučtí rozhodli již v první půli, kdy se díky brance Spáčila dostali do vedení. Následně navíc hosté šli do deseti. Ve druhém poločase Sigma kontrolovala hru a dvěma brankami stanovila konečný výsledek. (16:53:11)

90+3

90+3
    Domácí se ubránili a vyhnali hosty na jejich polovinu.

90+3
    V poslední minutě ještě získávají hosté rohový kop.

90+2
    Hanáci jsou na polovině soupeře, kde se snaží udržet míč.

90+1
    Sudí nastavuje tři minuty. Již nyní ale můžeme říct, že body dnes zůstanou na Hané.

90
    Blíží se závěr, domácí si přihrávají s Trefilem.

90
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc:
    ze hřiště odchází Jiří Spáčil, přichází Jan Sedlák.

90
    ze hřiště odchází Ondřej Zmrzlý, přichází Jiří Sláma.

89
    Vodháněl se protáhl až téměř k brance soupeře, na poslední chvíli jej ale soupeř dokázal přečíslit.

88
    Jablonec kombinoval na domácí polovině, ovšem o míč přišel dřív, než stihli hráč v zeleném něco vymyslet.

87
    Matoušek doběhl s míčem až do vápna, kde prudkým centrem hledal Chytila. Útočník Sigmy ale na rychlou přihrávku nestihl dobře reagovat a netrefil.

86
    Vraštil otálel s rozehrávkou, a tak musel absolvovat souboj s Kratochvílem, který domácího hráče poslal na zem.

85
    Hanáci sice nemají míč na svých kopačkách, svého soupeře se ale i tak snaží držet na jeho polovině.

84
    Hraje se v klidném tempu. Jak se blíží devadesátá minuta, dochází hostům také chuť dnes ještě něco vymýšlet.

83
    Dopředu tak mohli Severočeši, které zastavil Matoušek. Tentokrát byl ale zákrok opravdu zjevný, a tak sudí kromě přerušení hry také tasí žlutou kartu.

83
    Hanáci se blížili k vápnu soupeře a Zorvan byl zezadu také postrčen. Ale ani nyní sudí nehodlá přerušit hru.

81
    Chytil se po zákroku Kondeho dožadoval pokutového kopu, neboť měl dojel, že jej hostující hráč postrčil. Sudí jeho žádost neakceptuje a hra pokračuje.

80
    Hostující Šulc se probojoval až do šestnáctky Sigmy, kde ze strany poslal míč na spoluhráče. Domácí ale byli na správném místě a míč odehráli do bezpečí.