L. Mikuláš – Trenčín 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Trnava 1:0 (kon.) | Skalica – Michalovce 0:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:0 (0:0)
FC Spartak Trnava
sk Sobota 05.11.2022, 15:00Niké liga • 17. kolo

Zápas, ktorý veľa futbalovej krásy nepriniesol, končí najtesnejším víťazstvom D. Stredy, ktorá zásluhou gólu Krstoviča z 88. minúty zdolala trnavský Spartak 1:0. (16:56:03)

90+5

90+5
    Paur trafil múr.

90+4
    Trnavčania posielajú všetky lopty do pokutového územia, DAC sa bráni. Ramadán fauluje Procházku, priamy kop pre Trnavu.

90+3
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Nikola Krstović, prichádza Dominik Kružliak.

90+2
    Dimun odvrátil do bezpečia. D. Streda išla do protiútoku, Szánthó bol odzbrojený až v pokutovom území.

90+2
    Trnava sa snaží vyrovnať, nasťahovala sa pred šestnástku DAC a o koncovke Čurmu vybojovala roh.

90
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
    z ihriska odchádza Kristián Koštrna, prichádza Kelvin Boateng.

89
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Nikola Krstović).

88
    Dunajská Streda dala gól!
    D. Streda je odmenená za svoju aktivitu z posledných minút. Szánthó odcentroval z pravej strany do stredu šestnástky, kde z bieleho bodu prudko hlavičkoval NIKOLA KRSTOVIČ a nedal Takáčovi šancu. Lopta skončila v ľavej časti brány.

87
    Ramadánov strelecký pokus z väčšej diaľky, Takáč iba vyrážal pred seba, škoda pre DAC, že nik nedobiehal z druhej vlny za dorážkou.

86
    Bukatova strela z prvej vyletela spoza hráčov, Petráš mal šťastie, že smerovala presne do stredu brány.

85
    z ihriska odchádza Milan Ristovski, prichádza Jakub Paur.

85
    Domáci cítia šancu, ďalšiu prudkú strelu zvnútra šestnástky vyslal Veselovský, tesne minul.