Chelsea – Arsenal 0:1 (kon.) | Aston Villa – Manchester Utd. 3:1 (kon.) | Southampton – Newcastle 1:4 (kon.)
West Ham – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Tottenham – Liverpool 1:2 (kon.)
Aston Villa FC
3:1 (2:1)
Manchester United
Neděle 06.11.2022, 15:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 15. kolo

Ode mne je to vše. Přeji pěkný nedělní večer. (17:06:22)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 6:12.

Velmi povedenou premiéru na střídačce Aston Villy má za sebou Unai Emery. Jeho tým si vybudoval dvoubrankový náskok už během první desetiminutovky a nakonec porazil ve formě hrající Manchester United 3:1. Z pohledu Rudých ďáblů to dnes nebylo ideální utkání, z velké části ale proto, že se soupeř vybičoval ke skvělému výkonu.

90+7

90+6
    Stejnou herní situaci uvidíme nejspíš naposledy také v podání Manchesteru United.

90+5
    Čeká nás ještě minimálně jeden rohový kop, tentokrát v podání Aston Villy.

90+4
    Casemiro fauloval McGinna a míč se tak opět vrátí na kopačky domácího týmu.

90+2
    V posledních minutách hrají s míčem možná trochu překvapivě domácí fotbalisté, kterým se většinu času daří soupeře držet daleko od své brány.

90+1
    Hned šest minut nastavuje hlavní rozhodčí nad rámec základního hracího času.

90
    Střídání v týmu Aston Villa FC:
    ze hřiště odchází Leander Dendoncker, přichází Morgan Sanson.

89
    Zápas se blíží se svému konci. Aston Villa bez problémů hlídá svůj dvoubrankový náskok.

88
    Žlutá karta pro tým Aston Villa FC (Emiliano Martínez).

87
    Dobrý obranný zákrok Eriksena, který odrazil přihrávku na rohový kop. To však vyhovuje i domácím hráčům, protože ušetří další čas.

86
    Na druhé straně si pro změnu míč po centru Dendonckera směrem na Ramseyho našel de Gea.

85
    Casemiro se snažil poslat míč vzduchem do vápna, trefil ale jen Luíze. Jeho tým i nadále pokračoval s míčem. Ten však opět skončil pouze v rukavicích Martíneze.

84
    Znovu centr z levé strany, tentokrát v podání Martiala. Našel ovšem pouze rukavice brankáře Martíneze.

83
    United to zkouší převážně z levého křídla, obrana soupeře je ale zatím ve druhém poločase pevná.