Washington – Arizona 2:3 (kon.) | Toronto – Boston 2:1 (kon.) | Tampa – Buffalo 5:3 (kon.)
Ottawa – Philadelphia 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Seattle 2:3 (kon.) | Montreal – Vegas 4:6 (kon.)
Vancouver – Nashville 3:4 (0:1 po s.n.) | Calgary – New Jersey 3:4 (po pr.) | San Jose – Anaheim 4:5 (2:3 po s.n.)
Los Angeles – Florida 5:4 (kon.) | NY Rangers – Detroit 2:3 (po pr.) | Carolina – Toronto 1:3 (kon.)
po s.n. (2:3)
San Jose Sharks
4:5 (1:2, 2:0, 1:2 - 0:0)
Anaheim Ducks
Neděle 06.11.2022, 03:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Utkání je u konce a bylo dramatické až do posledního okamžiku. Už to sice vypadalo, že se domácí tým dočká svého letošního prvního vítězství nad celkem ze Západní konference, když v 50. minutě zvýšil na dvoubrankový rozdíl Tomáš Hertl, jenže finiš patřil hostům, Mason McTavish a Adam Henrique srovnali a šlo se do prodloužení. V něm i přes několik šancí na obou stranách gól nepadl a tak o všem musely rozhodnout samostatné nájezdy. V nich padlo hned pět gólů, ten rozhodující dal v páté sérii Adam Henrique a rozhodl tak o extra bodu pro Anaheim.

San Jose je po této porážce na osmém místě Pacifické divize s devíti body, Anaheim je na sedmém místě se stejným počtem bodů.

Další zápas odehraje San Jose v pátek 11. listopadu od 2:00 na ledě St. Louis, Anaheim se představí už v pondělí doma od 3:00 proti Floridě.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:49:49)

Adam HENRIQUE - 4:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    Rozhodující nájezd zapisuje ADAM HENRIQUE, když rozhodl přesným bekhendem pod horní tyčku Reimerovy branky. Anaheim tak dokonal obrat a získal prémiový bod.

5. série
    2:3
    Je rozhodnuto. Adam Henrique si hodil puk na bekhend a poté jej pověsil pod horní tyčku. Anaheim vítězí.

5. série
    2:2
    Meier volil prudkou střelu, Stolarz ji vyrazil do rohu.

4. série
    2:2
    Comtoisovi ujel puk při pokusu o bekhendový blafák.

4. série
    2:2
    Karlsson neuspěl se střelou na lapačku.

3. série
    2:2
    McTavish srovnal, když si najel před branku a našel mezírku u pravé Reimerovy tyčky.

3. série
    2:1
    Nick Bonino dostává domácí do vedení, když gólmana vykoupal v rychlé práci holí a svižným zakončením.

2. série
    1:1
    Terryho střelu Reimer vyrazil.

2. série
    1:1
    Kevin Labanc se trefil prudkou střelou na Stolarzovu lapačku.