Bologna – Turín 2:1 (kon.) | Monza – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Sampdoria – Fiorentina 0:2 (kon.)
AS Řím – Lazio 0:1 (kon.) | Juventus – Inter 2:0 (kon.)
Bologna FC
2:1 (0:1)
Turín FC
Neděle 06.11.2022, 12:30 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Italská Serie A • 13. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (14:45:34)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 14:17.

Z obou soupeřů se stali tabulkoví sousedé. Bologna díky třetí výhře v řadě poskočila na 11. místo. Turín je s bodovým náskokem desátý.

Bologna se dobrou hodinu trápila a neměla jak odčinit inkasovaný gól z penalty Lukiće. Změna nastala až poté, co trenér Motta vpustil do hry Orsoliniho a Soriana. Býci přestali stíhat, konkrétně Lazaro nezvládl bránění Orsoliniho a ten vyrovnal na 1:1. Za necelých deset minutu bylo na domácí straně ještě veseleji. Posch otočil stav na 2:1 a ten vydržel až do úplného konce, neboť Turín za celý druhý poločas ani jednou nevystřelil na bránu.

90+7
    90+7. Orsoliniho zahozená šance

90+7
    Riccardo Orsolini si drbe hlavu, protože spálil ohromnou šanci k vstřelení jednoduchého gólu. Levačkou trestuhodně netrefil zařízení, když ho Arnautović našel na malém vápně velkolepou rabonou.

90+6
    Milinković-Savić šel na útočnou standardku. Právě on Rodríguezův centr prodloužil na Secka, jenž byl přistižen v ofsajdu.

90+5
    Další žlutá. Łukasz Skorupski v přerušené hře nesportovně zakopl míč co nejdál ze hřiště.

90+3
    Přes dvě minuty nastavení vypršely. Hra se za celou dobu neposunula od míst, které dělí pokutové území od postranní čáry. Nervy tentokrát neudržel žlutě faulující Vojvoda.

90+2
    Schouten se postaral o další roh. Dva metry vedle praporku byl faulován Soriano a série standardních situací bude moci pokračovat.

90+1
    Nastavuje se 6 minut. Stejně jako v první půli je to až nečekaně vysoké číslo. Už první půle byla prodloužena o 240 sekund.

90
    Lykogiannisův náramně provedený centr odvrátil Rodríguez na rohový kop, který domácí využijí k ještě masivnějšímu šetření času.

89
    Naopak se hosté budou muset bránit standardní situaci. Lukić až moc viditelně podkopl Soriana.

88
    Turín nedisponuje žádným tlakem. Do karet mu nehraje ani fakt, že se hra často přerušuje. Skorupski je celý poločas bez práce.