Hr. Králové – Slovácko 1:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 1:1 (kon.) | Brno – Olomouc 2:3 (kon.)
Zlín – Slavia 0:4 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:3 (1:2)
SK Sigma Olomouc
Neděle 13.11.2022, 15:00 • ADAX INVEST Arena, Brno • FORTUNA:LIGA • 16. kolo

Druhý poločas nám nabídnul ještě dvě branky. V 66. minutě vyrovnal Pachlopník, ale o 12 minut poslal Olomouc znovu do vedení Navrátil. Sigma se tak posouvá na 4. místo tabulky Fortuna Ligy. (17:05:44)

90+5

90+4
    Penalta se opravdu nepíská, rozhodčí u videa neobjevil hrubé pochybení Dalibora Černého.
    90+3. Alli se skácel k zemi po kontaktu s Vraštilem, penalta se ale nepíská

90+3
    Alli padá ve vápně soupeře k zemi, rozhodčí penaltu nepíská. Uvidíme, co na to videorozhodčí.

90+1
    Michal Ševčík vypálil z velké vzdálenosti, jeho střela končí mimo tři tyče.

90
    Hlavní sudí se rozhodl nastavit 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Nebezpečný centr prolétl vápnem Olomouce, uvidíme rohový kop Zbrojovky Brno.

88
    Velkou šanci měli hosté, Matoušek z dobré pozice přestřelil.

87
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc:
    ze hřiště odchází Juraj Chvátal, přichází Jiří Sláma.

87
    ze hřiště odchází Jan Navrátil, přichází Jakub Pokorný.

87
    Hlavička Lukáše Endla nekončí brankou. Brněnský stoper měl na hlavě vyrovnávací gól.

86
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
    ze hřiště odchází Matěj Hrabina, přichází Lukáš Rogožan.

85
    Útočné snažení Zbrojovky zmařil Hrabina útočným faulem.

84
    Zbrojovka má velký tlak a obléhá vápno Olomouce.

82
    Brno bude zahrávat rohový kop.

82
    ze hřiště odchází Jakub Přichystal, přichází Jan Hladík,
    ze hřiště odchází Denis Granečný, přichází Šimon Falta.

81
    Chytil se ocitl ve střelecké pozice, ale než stihnul vystřelit, byl z pozice vytlačen.

80
    Krásnou akci Olomouce dokázal zmařit rychlým vyběhnutím Martin Berkovec.

Pavel Budař

Branky: 34. Řezníček (Granečný), 66. Pachlopník – 8. Zmrzlý, 45. Breite (Růsek), 78. Navrátil (Zorvan)

Karty:   27. F. Souček (BNO), 55. Alli (BNO) – 29. Chvátal (OLO), 42. Breite (OLO), 58. Spáčil (OLO)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:14.
    FC Zbrojovka Brno: Berkovec – Hrabina (86. Rogožan), Endl, Štěrba, Granečný (82. Falta) – Texl, F. Souček (46. Pachlopník) – Alli, M. Ševčík, Přichystal (82. Hladík) – Řezníček (C).
    Náhradníci: V. Hrubý, Šiman – Blecha, Divíšek, Hlavica, Nečas.

Trenér: Dostálek R.

SK Sigma Olomouc: Trefil – Chvátal (87. Sláma), Vraštil, Beneš, Zmrzlý – Breite (C), Spáčil (61. J. Sedlák) – Navrátil (87. Pokorný), Růsek (74. Zorvan), Zifčák (74. Matoušek) – Chytil.
    Náhradníci: Digaňa – Poulolo, Šíp, Vodháněl.