Manchester City – Brentford 1:2 (kon.) | Bournemouth – Everton 3:0 (kon.) | Liverpool – Southampton 3:1 (kon.)
Nottingham – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Tottenham – Leeds 4:3 (kon.) | West Ham – Leicester 0:2 (kon.)
Newcastle – Chelsea 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Arsenal 0:2 (kon.)
Nottingham Forest
1:0 (0:0)
Crystal Palace FC
Sobota 12.11.2022, 16:00 • City Ground, Nottingham. • Anglická Premier League • 16. kolo

Nottingham díky brance Gibbs-Whita poráží na vlastní půdě Crystal Palace. Gibbs-White se prosadil z dorážky do odkryté brány v 54. minutě. Hráči Nottinghamu tak dokázali potrestat neproměněnou penaltu Zahy z prvního poločasu. (17:59:50)

90+6

90+5
    Hosté budou mít ještě zajímavou standardní situaci za hranou vápna.

90+3
    Crystal Palace dokázalo zatlačit svého soupeře na jeho vlastní polovinu.

90+1
    Crystal Palace bude zahrávat rohový kop.

90
    John Brooks nastavuje 5 minut nad rámec řádné hrací doby.

88
    Schlupp vidí žlutou kartu za přerušení protiútoku domácích.

87
    Střídání v týmu Nottingham Forest FC:
    ze hřiště odchází Renan Lodi, přichází Neco Williams.

86
    ze hřiště odchází Morgan Gibbs-White, přichází Lewis O'Brien.

85
    Střídání v týmu Crystal Palace FC:
    ze hřiště odchází Cheick Doucouré, přichází Odsonne Edouard.

83
    Yates odzbrojil Andersena na polovině hostů, rozhodčí mu však písknul útočný faul.

81
    ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Sam Surridge.

80
    Crystal Palace obléhá vápno Nottinghamu a domácí hrozí jen z rychlých brejků.

79
    ze hřiště odchází Nathaniel Clyne, přichází Malcolm Ebiowei.

79
    ze hřiště odchází Eberechi Eze, přichází Will Hughes.

78
    Lingard unikal sám na bránu a už byl sám před bránou Guaity, jeho lob skončil nad bránou.

75
    Lingardovi zklepnul jeho spoluhráč balón, anglický útočník se snažil obstřelit Guehiho, ale jeho střela končí mimo bránu.

74
    Worrall si našel ve vápně odražený míč, ale jeho střela nenašla směr mezi tři tyče.