Chlumec n/C – Kolín 2:0 (kon.) | Ml. Boleslav B – Přepeře 3:2 (kon.) | Pardubice B – Živanice 0:2 (kon.)
Velvary – Hr. Králové B 6:0 (kon.) | Ústí n. L. – Zápy 0:1 (kon.) | Most/Souš – Teplice B 3:2 (kon.)
Brozany – Benešov 2:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav B
3:2 (1:1)
FK Přepeře
Sobota 12.11.2022, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 15. kolo

Máme tady konec utkání mezi rezervou Mladé Boleslavi a Přepeřemi, kterou v 91. minutě rozhodl Rulc ve prospěch domácích. Byly to nervy až do konce, které ale nemusí Přepeře vůbec mrzet, protože zahráli velice pohledný fotbal. To je pro tento textový přenos z mé strany vše a doufám, že se uvidíme u dalších přenosů. (12:12:51)

90+2
    90+1. Patrik ŽITNÝ - 3:2

90+1
    Tým Mladá Boleslav B právě vstřelil branku!
    Mladoboleslavští si ještě zahrávali standartní situaci o kterou se postaral Novotný, který poslal míč do vápna, kde na něj čekal kapitán PATRIK ŽITNÝ – 3:2

90
    Bude se nastavovat jedna minuta.

89
    Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází Novák, přichází Šulc.

87
    Přepeře byli doslova milimetry od gólu. Gregor se dostal až za hranici vápna a následně centroval na Ježka, kterého střelu na brankové čáře vyrazil Mikulec. Kdyby na ČFL byl VAR, tak by tady na 100% zasahoval.

86
    V ofsajdové pozici se octil i hostující Gregor. Balón bude rozehrávat Mikulec.

85
    Domácí rezerva ještě zahrozila po chybě Nesvadby, ale König poslal míč do ofsajdu.

84
    Tento tlak zastavil Martan, který poslal míč Truksovi.

83
    Domácí mají hosty pod velkým tlakem, jenže obrana hostů je stále důsledná a všechny pokusy zdárně blokuje.

82
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B:
    ze hřiště odchází Coňk, přichází Gregor.

81
    ze hřiště odchází Majer, přichází Bulíř.

79
    Domácí se snaží budovat útok odzadu, jenže jsou stále atakování hosty.

77
    Během rohového kopu se dopustil faulu Vlček, který se střetnul ve vzduchu s Jahićem. Hráč, ale už stojí a je schopen ve hře pokračovat.

76
    Po minutě ve hře dostává žlutou kartu Ježek, protože se dopustil faulu na brankáře Mikulce a ještě jej poslal k zemi.

75
    ze hřiště odchází Synek, přichází Ježek.

74
    Přepeřský Pavlata poslal k zemi Dancáka, jenže rozhodčí ukázal, že to bylo v souhlasu s pravidly.