Teplice – Liberec | 2:1 (kon.) | | | Jablonec – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) | | | Ostrava – Bohemians 1905 | 4:1 (kon.) |
Sparta – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) |
Vyškov – Sparta B | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Prostějov | 2:2 (kon.) | | | Dukla Praha – Opava | 1:1 (kon.) |
Manchester City – Brentford | 1:2 (kon.) | | | Bournemouth – Everton | 3:0 (kon.) | | | Liverpool – Southampton | 3:1 (kon.) |
Nottingham – Crystal Palace | 1:0 (kon.) | | | Tottenham – Leeds | 4:3 (kon.) | | | West Ham – Leicester | 0:2 (kon.) |
Newcastle – Chelsea | 1:0 (kon.) | | | Wolverhampton – Arsenal | 0:2 (kon.) |
Augsburg – Bochum | 0:1 (kon.) | | | W. Brémy – RB Lipsko | 1:2 (kon.) | | | Hertha – Kolín nad Rýnem | 2:0 (kon.) |
Hoffenheim – Wolfsburg | 1:2 (kon.) | | | Leverkusen – Stuttgart | 2:0 (kon.) | | | Schalke – Bayern | 0:2 (kon.) |
Neapol – Udinese | 3:2 (kon.) | | | Sampdoria – Lecce | 0:2 (kon.) | | | Bologna – Sassuolo | 3:0 (kon.) |
Lens – Clermont Foot | 2:1 (kon.) | | | Rennes – Toulouse | 2:1 (kon.) |
Podbrezová – L. Mikuláš | 1:0 (kon.) | | | Trenčín – Dunajská Streda | 0:4 (kon.) | | | Zlaté Moravce – B. Bystrica | 4:4 (kon.) |
Michalovce – Žilina | 3:2 (kon.) |
Písek – Povltavská | 1:0 (kon.) | | | Motorlet – Zbuzany | 2:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Č. Budějovice B | 2:0 (kon.) |
Domažlice – Admira Praha | 1:1 (kon.) | | | Hostouň – Vltavín | 0:0 (kon.) | | | Karlovy Vary – Plzeň B | 3:2 (kon.) |
Chlumec n/C – Kolín | 2:0 (kon.) | | | Ml. Boleslav B – Přepeře | 3:2 (kon.) | | | Pardubice B – Živanice | 0:2 (kon.) |
Velvary – Hr. Králové B | 6:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Zápy | 0:1 (kon.) | | | Most/Souš – Teplice B | 3:2 (kon.) |
Brozany – Benešov | 2:0 (kon.) |
Rosice – Uničov | 0:2 (kon.) | | | Zlín B – Hlučín | 2:3 (kon.) | | | Kroměříž – Frýdek-Místek | 3:2 (kon.) |
Hodonín – Ostrava B | 5:1 (kon.) | | | Frýdlant n/O – Slovácko B | 1:1 (kon.) | | | Vítkovice – Uh. Brod | 1:3 (kon.) |
Pohronie – KFC Komárno | 2:1 (kon.) | | | Púchov – Trebišov | 0:1 (kon.) | | | Prešov – FC Košice | 2:1 (kon.) |
Považská Bystrica – Humenné | 2:0 (kon.) |
Loko Záhřeb – Istra 1961 | 2:0 (kon.) | | | Slaven Belupo – Hajduk Split | 2:2 (kon.) |
Korona – Widzew | 0:1 (kon.) | | | Zabrze – Miedź | 0:3 (kon.) | | | Jagiellonia – Lech Poznaň | 1:2 (kon.) |
Zagłębie – Raków | 1:2 (kon.) |
konec
FK Pardubice B
0:2
(0:0)
TJ Sokol Živanice
Pavel Budař
Branky:
53. Štěpánek, 54. Polák
Rozhodčí: E. Pekař – A. Bohata, M. Pánek.
Diváci:
Karty: 37. Dostál (PCB), 57. Hrnčíř (PCB) – 27. Buriánek (ZIV)
Neproměněná penalta:
FK Pardubice B:
Budínský – Halász, Svoboda, Hanč, Hrnčíř, Dostál, Štichauer (K), Sychra, Miláček, Chvěja, Zahradníček.
Náhradníci: Vencl, Řehák, Jarkovský, Rodrigues, Stýblo, Volšík (B).
Trenér: Němeček P.
TJ Sokol Živanice: Vaníček – Spěvák, Pánek F., Vobejda, Buriánek, Nikodem, Štěpánek, Polák, Langr (K), Pánek D., Kopecký.
Náhradníci: Poříž (B), Chocholatý, Horčička.
Trenér: Kratochvíl J.
Náhradníci: Vencl, Řehák, Jarkovský, Rodrigues, Stýblo, Volšík (B).
Trenér: Němeček P.
TJ Sokol Živanice: Vaníček – Spěvák, Pánek F., Vobejda, Buriánek, Nikodem, Štěpánek, Polák, Langr (K), Pánek D., Kopecký.
Náhradníci: Poříž (B), Chocholatý, Horčička.
Trenér: Kratochvíl J.
Rozhodčí: E. Pekař – A. Bohata, M. Pánek.
Diváci:
ze hřiště odchází Pánek D., přichází Horčička.
ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Chocholatý.
ze hřiště odchází Sychra, přichází Rodrigues.