Florida – Edmonton 2:4 (kon.) | New Jersey – Arizona 4:2 (kon.) | Buffalo – Boston 1:3 (kon.)
Montreal – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Toronto – Vancouver 3:2 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (po pr.)
Nashville – NY Rangers 2:1 (kon.) | Colorado – Carolina 4:1 (kon.) | Anaheim – Chicago 2:3 (kon.)
Vegas – St. Louis 2:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 3:2 (kon.) | Los Angeles – Detroit 4:3 (kon.)

2. Reilly Smith (VGK) – 1+0
    3. Jordan Binnington (STL) – 34 zákroků (06:42:17)

Zpackaná druhá třetina stála Vegas prodloužení vítězné série. Blues vyhrávají tento zápas 3:2 a získávají body do tabulky.

59:51
    Mark Stone měl na hokejce vyrovnání, ale Jordan Binnington ho vychytal.

59:08
    Zakázané uvolnění Blues.

59:01
    Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.

59:00
    Jonathan Marchessault minul branku, rána byla zblokovaná. Buly v útočném pásmu Vegas.

58:45
    Hosté mohli přidat pojistku, ale branku netrefili.

58:08
    Hodně těl bylo před brankou Blues, ale Jordan Binnington si našel kotouč a dokázal jej zastavit. Bude se vhazovat.

57:56
    Vegas hraje v šesti. Zakázané uvolnění Blues.

57:20
    Po chybě Vegas měli hosté velkou šanci, ale nerozhodli, puk končí vedle.

57:05
    Brett Howden tečoval puk před brankou, ale minul.

56:23
    Vegas rozehrává od své branky, mnoho času už nemá.

55:39
    Jonathan Marchessault pálil, Jordan Binnington ho vychytal, další skvělý zákrok brankáře Blues.

55:25
    Jordan Binnington znovu přerušuje hru a Vegas nyní stupňuje svůj tlak. Vybojovalo buly v útočném pásmu.

54:58
    Jack Eichel zakončoval, hostující brankář viděl jeho pokus, hra je znovu přerušená.

54:46
    Jack Eichel vybojoval puk v útočném pásmu Alec Martinez trefil jen brankáře. Komerční přestávka.

53:33
    William Carrier hledal spoluhráče před brankou, Vegas vypálit na branku soupeře nedokázalo.

53:11
    Pavel Bučněvič to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale neuspěl.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Re. Smith (Stephenson), 23. Kessel (W. Karlsson, Cotter) – 10. Saad (Rosén, O'Reilly), 37. Barbašev (B. Schenn), 37. O'Reilly (Leivo, Mikkola)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Ma. Stone (C) – Re. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Cotter, Howden, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

St. Louis Blues: Binnington (Greiss) – Leddy, Parayko (A), Krug, Faulk, Mikkola, Rosén – Saad, O'Reilly (C), Leivo – Bučněvič, Thomas, Tarasenko (A) – Barbašev, B. Schenn, Kyrou – Alexandrov, Acciari, T. Pitlick.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Kozari, Syvret – Brisebois, Hunt

Diváci: 18 343