Florida – Edmonton 2:4 (kon.) | New Jersey – Arizona 4:2 (kon.) | Buffalo – Boston 1:3 (kon.)
Montreal – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Toronto – Vancouver 3:2 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (po pr.)
Nashville – NY Rangers 2:1 (kon.) | Colorado – Carolina 4:1 (kon.) | Anaheim – Chicago 2:3 (kon.)
Vegas – St. Louis 2:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 3:2 (kon.) | Los Angeles – Detroit 4:3 (kon.)
Philadelphia – Dallas 1:5 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
Dallas Stars
Neděle 13.11.2022, 19:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Dallas Stars vyhrává tento zápas na ledě soupeře 5:1, rozhodl v první a ve druhé třetině, premiérovou branku ve druhém startu v NHL si připsal Matěj Blümel. (22:08:13)

59:00
    Flyers hrají přesilovku pět na čtyři, ale do pásma se dostat nemohou.

58:44
    Anthony DeAngelo pálil, Jake Oettinger si s jeho pokusem dokázal poradit.

58:16
    Dallas dokázal vyhodit přes všechny čáry a čas velmi rychle ubíhá.

58:03
    Domácí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:55
    Vyloučení v týmu Dallas Stars:
    Joel Kiviranta – 2 min., podrážení.

57:18
    Travis Konecny a Kevin Hayes dostali kotouč do útočného pásma, následně ale Dallas rychle vyhodil.

57:03
    Domácí rozehrávají od své branky, v závěru zápasu mají možnost přesilové hry.

56:54
    Colin Miller – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

56:17
    Jake Oettinger kryje další střelecký pokus domácích, vhazovat se bude před brankou Stars.

55:22
    Ivan Provorov rozehrává od své branky, Anthony DeAngelo dostal hru do útočného pásma. Obrana Stars byla pozorná.

55:04
    Owen Tippett se dostal do zakončení, ale rána jeho byla zblokovaná, i tak ale musel Jake Oettinger zasahovat.

54:45
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek vede o čtyři branky a pokračuje v aktivní hře.

54:38
    Komernčí přestávka.

53:04
    Colin Miller se dostal do ofsajdu, hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:40
    Hraje se spíše ve středním pásmu, domácí hokejisté už nemají mnoho prostoru na to, aby zdramatizovali zápas.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 21. Konecny (Hayes, Tippett) – 3. Blümel (Seguin, Lindell), 19. Lindell (J. Robertson, Pavelski), 30. Pavelski (Heiskanen, Ja. Benn), 41. Glendening (Dellandrea, Lindell), 51. J. Robertson (Pavelski, Hintz)

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – Provorov, DeAngelo, Sanheim, Braun, Seeler, Ristolainen – Farabee, Hayes, Konecny – Tippett, Laughton (A), MacEwen – Cates N., Sedlák, Laczynski – Bellows, Frost, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen (A), C. Miller, R. Suter, Lundkvist, Lindell, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Marchment, Seguin, Blümel – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dellandrea – Kiviranta, Faksa, Glendening.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Dunning, StPierre – Gibbons, Suchánek

Diváci: 16 898