PSG – Auxerre 5:0 (kon.) | Brest – Troyes 2:1 (kon.) | Lille – Angers 1:0 (kon.)
Montpellier – Remeš 1:1 (kon.) | Nantes – Ajaccio 2:2 (kon.) | Štrasburk – Lorient 1:1 (kon.)
Monaco – Marseille 2:3 (kon.)
RC Štrasburk
1:1 (0:1)
FC Lorient
Neděle 13.11.2022, 17:05 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek neděle. (19:10:33)

V 5. minutě se prosadil z rohového kopu kanonýr hostů Moffi. Po zbytek zápasu byli aktivnější hráči Štrasburku, kteří si vytvořili několik slibných příležitostí zejména ve druhé půli. Brankář Mannone svůj celek několikrát výborně podržel. Až v 87. minutě se podařilo Štrasburku zásluhou Dialla srovnat. Blíž k vítězství měl v závěru Štrasburk, ale rozdílovou branku nevstřelil. Zápas mezi Štrasburkem a Loriente skončil nerozhodně 1:1.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:9.

90+7

90+7
    Centr na přední tyč byl úspěšně prodloužen, ale nikdo z domácích nedokázal míč usměrnit na bránu Mannona.

90+6
    Zřejmě poslední standardní situaci bude zahrávat Sanjin Prcić do vápna hostů.

90+5
    Lorient už pouze míč odkopává a vyčkává na závěrečný hvizd.

90+4
    Štrasburk pokračuje v závěrečném tlaku. Jean-Ricner Bellegarde na pravé straně vybojoval aut.

90+3
    Ludovic Ajorque upadl ve vápně a teď se velmi zlobí, že sudí Gaillouste nenařídil pokutový kop.

90+2
    Jeden z obránců stihl zablokovat střelecký pokus domácích. Rohový kop si domácí zopakují.

90+1
    Chrislain Matsima odhlavičkoval míč do zámezí. Štrasburk bude mít k dispozici rohový kop.

90
    Hlavní rozhodčí přidá k druhému dějství 5 minut.

89
    Žlutou kartu mimo hřiště obdržel Dimitri Liénard.

89
    Enzo Le Fée vypálil z hranice vápna na bránu Selse. Prudká střela zamířila přesně do míst, kde byl připravený domácí brankář.
    87. Habib DIALLO - 1:1

87
    Štrasburk právě vstřelil branku!
    Snaha a tlak domácích je přetaven ve srovnávající branku.
    Jean-Ricner Bellegarde pronikl s míčem do vápna. Přihrávkou před bránu našel přesně střídajícího HABIBA DIALLA, který z bezprostřední blízkosti poslal míč do sítě! 1:1

86
    Hostům se podařilo dostat na útočnou polovinu. Jednalo se však pouze o útok velmi krátkého trvání.

85
    Za nesportovní chování je žlutou kartou potrestán Jean-Ricner Bellegarde.

Jean-Ricner Bellegarde prošel s míčem do pokutového území. Následně se dožadoval rohového kopu, ale hlavní rozhodčí nařizuje odkop od brány.