Atalanta BC – Inter 2:3 (kon.) | AS Řím – Turín 1:1 (kon.) | Monza – Salernitana 3:0 (kon.)
Hellas Verona – Spezia 1:2 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 2:1 (kon.) | Juventus – Lazio 3:0 (kon.)
AS Řím
1:1 (0:0)
Turín FC
Neděle 13.11.2022, 15:00 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 15. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (16:59:14)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:10.

Dnešní utkání je u konce. Domácí AS Řím doma pouze remizuje v rámci 15. kola Serie A s Turínem FC 1:1. Hostující tým poslal do vedení v 55. minutě Karol Linetty po přesném centru z pravé strany od Wilfrieda Stephana Singa. Domácí pak měli v nastavení k dispozici pokutový kop, který poslal Andrea Belotti pouze do tyče. Vyrovnání tak přišlo až v 90+4. minutě, kdy trefil odražený míč naprosto přesně Nemanja Matić. Další utkání čeká AS až v lednu, kdy se doma představí s Bolognou. Turín FC se v prvním jarním kole představí doma proti Veroně.

90+6

90+5
    Žlutá karta pro tým Turín FC (Valentino Lazaro).
    90+4. Nemanja MATIĆ - 1:1

90+4
    AS Řím právě vstřelil branku! Domácí přeci jen vyrovnávají stav utkání v nastaveném čase! Paulo Dybala si navedl míč z pravé stany na střed a kousek za vápnem napálil břevno hostující klece. Následně se míč odrazil opět za vápna, kde stál NEMANJA MATIĆ a z voleje poslal míč do odkryté branky Turína.

90+3
    Dlouhým nákopem ušetřili hosté spoustu drahocenným vteřin. Hraje se na polovině hřiště.

90+2
    Obrovská škoda pro domácí tým. K pokutovému kopu se postavil Andrea Belotti, který sice poslal brankáře na druhou stranu, ale trefil pouze pravou tyč hostující klece.

90+1
    Je tu pokutový kop pro domácí tým! Koffi Djidji svojí nešikovností naprosto jasně nakopl jednoho ze soupeřů. Tady není o penaltě pochyb.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Začíná poslední minuta základní hrací doby a domácí jsou stále daleko od branky soupeře.

89
    Červenou kartu dostává za protesty domácí kotouč José Mourinho!

89
    Žlutá karta pro tým AS Řím (Benjamin Tahirovic).

87
    Domácí tým by potřeboval útočit, avšak vepředu jsou hostující hráči, což jim náramně vyhovuje.

86
    Žlutá karta pro tým AS Řím (Paulo Dybala).

85
    Domácí měli k dispozici rohový kop z levé strany, centr Zaniola však se vším úsilím odvrátili hosté.