Jihlava – Litoměřice 2:5 (kon.) | Sokolov – Vsetín 3:2 (kon.) | Šumperk – Prostějov 2:3 (po pr.)
Pardubice B – Přerov 1:3 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 7:0 (kon.) | Frýdek-M. – Kolín 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
HC ZUBR Přerov
Pondělí 14.11.2022, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • Chance liga • 20. kolo

Z vyrovnaného utkání nakonec odchází jako vítěz tým HC ZUBR Přerov, který o výsledku rozhodl v závěru třetí třetiny. Přestože celek HC Dynamo Pardubice B nepředvedl proti mužstvu z popředí tabulky Chance ligy špatný výkon, hlavně kvůli neproměněným šancím to na body dnes nestačilo. Východočeši zůstávají poslední. (20:30:54)

59:55 Petr KRATOCHVÍL - 1:3

59:55
    Je rozhodnuto! Petr Kratochvíl trefil prázdnou bránu a určuje konečný stav 1:3.

59:45
    Pardubice se snaží, ale bez úspěchu. Teď byl odpískán ofsajd Přerova.

58:30
    Po oddechovém čase domácí trenéři odvolali gólmana.
    58:10 Jakub SVOBODA - 1:2

58:10
    Přerov právě vstřelil branku!
    JAKUB SVOBODA se z následné akce prosadil a dává možná rozhodující branku. Tohle je pro Dynamo těžká rána, stále však zbývají téměř dvě minuty. Asistence: Tomáš Doležal, Jiří Krisl.

57:48
    Přerovský Süss zavezl puk do útočného pásma a vystřelil. Kloučka však nepřekonal.

56:45
    A gólman Dynama opět přerušil hru.

56:26
    Klouček předvedl další zákrok, ačkoliv tato střela letěla spíše nad branku.

55:14
    V obranné třetině sudí odklidil zlomenou hokejkou, poté se vhazuje před pardubickou svatyní.

54:04
    Jeden z domácích hráčů při bránění ztratil hokejku, ale hrozící nebezpečí zažehnal Klouček.

53:27
    V akci byla opět hbitá lapačka Postavy.

53:00
    Po další buly na neutrálním území se puku zmocnili domácí hráči. Ti poté Zubry donutili vyhodit pouze na icing.

52:28
    Puk zapadl na hostující střídačku, následuje buly ve středním pásmu.

51:29
    Za vytrvalé podpory skromného domácího kotle se pokračuje v poměrně nekvalitní hře ze strany obou týmů.

51:12
    Michal Postava proti prudké ráně od modré čáry zasáhl lapačkou.

49:39
    V polovině třetí třetiny se odehrává pasáž, v níž obě mužstva předvedla několik nepovedených útoků.

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 25. Nedbal (Rákos) – 17. Svoboda (Novotný), 59. Svoboda (Doležal, Krisl), 60. Kratochvíl (Pechanec)

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Vála, Hrádek, Zdráhal (A), Nedbal, Drtina (A), Sýkora, Kubíček – T. Urban, Rákos, Koffer – Matýs, Machač, Půhoný – Rouha, Kaut (C), Lichtag – Herčík, M. Machač, Pochobradský.
    Trenér: David Havíř

HC ZUBR Přerov: Postava (Žurek) – R. Černý, Kudělka (A), Krisl (C), Ševčík, Novotný, Gréč, Hanák – Svoboda, Süss, Doležal (A) – Březina, Pechanec, Kratochvíl – F. Dvořák, Macuh, Svoboda – Indrák, Ministr, Dobša.
    Trenér: Robert Svoboda

Rozhodčí: Zavřel, Micka – Zídek, Roischel