Wolfsburg – Luleå 2:3 (kon.) | Jukurit – Fribourg 1:1 (kon.) | Frölunda – Straubing 4:0 (kon.)
Färjestad – Mountfield HK cz 4:3 (kon.) | Mnichov – Zug 1:5 (kon.) | Davos – Tappara 0:1 (kon.)
Salzburg – Rögle BK 3:1 (kon.)
Frölunda HC
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
Straubing Tigers
Úterý 15.11.2022, 18:05 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Osmifinále

Ode mě je to dnes vše. Hezký večer! (20:35:24)

Statistiky dnešního utkání

Střely na branku: 40:22
    Vyloučení: 3:9
    Branky v přesilovce: 1:0
    Vyhraná buly: 43:25

Frölunda zaslouženě zvítězila 4:0. Po celou dobu utkání byla výrazně lepší. Straubing hodně držel brankář Bugl. Skóre otevřel ve 27. minutě Joel Lundqvist, který zvyšoval i na 3:0 ve 40. minutě. Předtím dával na 2:0 Rosseli-Olsen. Ve třetí třetině hrál Straubing velmi dobře. Do dobrých příležitostí se dostal Zengerle a Akeson. Johansson si vždy dokázal poradit, a tak po zásluze udržel čisté konto. V 57. minutě vylepšil pozici do odvety pro Frölundu Dower Nilsson, který uzavřel účet dnešního utkání.

Frölunda právě vstřelila branku!
    Lasu jel sám na branku, proti němu ještě Bugl stihnul zasáhnout. Lasu se dostal znova ke kotouči, nahrál ho Lindbohmovi, který našel úplně volného LIAMA DOWERA NILSSONA, který uklidil puk do prázdné branky.
    Asistence: Petteri Lindbohm, Nicklas Lasu

55:15
    Zengerle měl dost času na střelu. Z ostřejšího úhlu trefil ale jen hruď Johanssona.

55:08
    Kleinovo nahození končí v lapačce Johanssona.

54:00
    6 minut před koncem vyhazuje Borgman na zakázané uvolnění.

52:12
    Straubing pokračuje v aktivitě. Frölunda ale dobře brání, navíc hodně střel dokážou zblokovat obránci.

50:59
    Další střela Akesona byla zablokována.

50:57

49:24
    Leier pálil z mezikruží po přihrávce Zengerleho. Johansson jeho střelu vyrazil. Frölunda následně vyhazuje.

48:57
    Vyloučení v týmu Frölunda HC:
    Lasch – 2 min., podrážení.
    47:46 Innala minul branku

47:46
    Na druhé straně uvolnil Greco Innalu. Ten střílel z velmi dobré pozice mimo branku.

47:35
    Akeson pálil z dobré pozice, jeho střela ale minula branku.

Adam Beneš

Branky a nahrávky: 27. Lundqvist (Carlsson), 32. Rosseli-Olsen, 40. Lundqvist (Lasch), 57. Nilsson (Lindbohm, Lasu)

Frölunda HC: Johansson (Dichow) – Borgman, Folin (A), Lindbohm, Johansson F., Johansson P., Nilsson T., Grönlund – Carlsson, Lundqvist (C), Friberg- Nilsson J., Nässén, Lasch – Innala, Muršak, Greco – Rosseli-Olsen, Lasu (A), Dower Nilsson – Born
    Trenér: Ronnberg

Straubing Tigers: Bugl (Pertuch) – Kohl, Brandt, Scheid, Manning (A), Daschner, Bourque, Klein, Zimmermann – St. Denis, Zengerle, Leier – Valenti, Turnbull, Brunnhuber – Akeson, Adam, Schönberger (C) – Lipon, Samanski, Tuomie
    Trenér: Pokel

Rozhodčí: Heikkinen, Hansen – Nyqvist, Lundgren
    Úterý 22.11.2022
    Straubing - Frölunda 2:3

Branky a nahrávky: 16. Manning (Akeson, Scheid), 29. Brandt (Leier) – 14. Lasch (Lasu, Eriksson), 38. Carlsson (Grönlund, Lasch), 57. Dichow