Pov. Bystrica – Brezno 2:6 (kon.) | Humenné – Skalica 6:0 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
2:6 (0:4, 0:1, 2:1)
Brezno Knights
sk Úterý 15.11.2022, 18:001. liga (SR) • 15. kolo

Brezno položilo základ svojej dnešnej výhry už v prvej tretine, ktorú vyhralo 4:0. P. Bystrica síce strelila dva góly, no priebeh duelu už otočiť nedokázala a prehrala napokon 2:6. (20:18:24)

59:11
    Hrá sa posledná minúta zápasu, Brezno si z Považskej Bystrice odvezie všetky tri body. Výborne svoj tím podržal v bráne Surák.

57:18
    Strela domácich skončila na hráčovi súpera. Hra sa sťahuje na opačnú stranu.

54:48
    Surák práve priviedol domácich hráčov do zúfalstva. Betónmi zlikvidoval strelu a zdalo sa, že na dorážku nemá nárok, no opak bol pravdou a zaúradovala jeho lapačka.

53:12
    Tím Brezno práve strelil gól!
    DANIEL VLADIMÍR TKÁČ pridáva šiesty gól svojho tímu, ktorý padá v oslabení. Opäť sa mohol spýtať Pajpacha, kam to chce. Išiel do bekhendového blafáku a puk zdvihol pod hornú žŕdku.
    Asistencia: Patri Oško

52:49
    L. Ďurkech dostal prihrávku na modrú, pred sebou mal otvorený priestor, ale dlho si puk spracovával a potom jeho následnú strelu zblokoval Česánek.

50:07
    Rýchla akcia a prečíslenie domácich, zakončoval Cíger, vyznamenal sa Surák, ktorý zasiahol ľavým betónom. Keby teraz hostia inkasovali, bolo by to dokonca ešte veľmi zaujímavé.

49:21
    Považská Bystrica dala gól!
    P. Bystrica ťažila ešte z presilovkového tlaku. Z obrannej tretiny vysunul Komloša jeden z domácich bekov, Komloš na seba naviazal dvojicu brániacich hráčov a potom zadovkou našiel hokejku ARTEMA DMITRIEVA, ktorý prekonal Suráka.
    Asistencia: Matej Komloš

48:09
    Výborne to teraz domáci zahrali, Cíger prihrával najprv napravo, potom naľavo Cebákovi, ktorý z prvej triafal odkrytú bránu, ale Surák sa fantasticky presunul a prekazil mu gólovú radosť.

47:05
    Tomala – 2 min., napadnutie.

46:47
    Zaťko obišiel bránu, no spoluhráči mu neprišli na pomoc, a tak bola jeho prihrávka neadresná.

44:46
    Domáci sa radujú z premiérového presného zásahu! L. Ďurkech zamiešal s pukom, prihral na os na strelu z prvej J. Ďurkechovi, ktorého projektil Surák vyrazil a ROMAN TOMÁNEK skóroval zblízka z dorážky do odkrytej brány.
    Asistencie: Juraj Ďurkech, L. Ďurkech