Tampa – Dallas 5:4 (po pr.) | Montreal – New Jersey 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Toronto 2:5 (kon.)
Buffalo – Vancouver 4:5 (kon.) | Florida – Washington 5:2 (kon.) | Columbus – Philadelphia 5:4 (po pr.)
Nashville – Minnesota 2:1 (kon.) | Anaheim – Detroit 3:2 (po pr.) | Vegas – San Jose 2:5 (kon.)
Tampa Bay Lightning
5:4 (1:1, 2:2, 1:1 - 1:0)
Dallas Stars
Středa 16.11.2022, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (04:08:14)

3. Nick Paul (TBL) 1+1

Stars třikrát prohrávali o jeden gól, ale třikrát dokázali ztrátu smazat. V posledním případě vyrovnával Radek Faksa. První gól v sezoně si nechal na vlastní oslabení. Podle očekávání vyrovnaný zápas dospěl až do prodloužení, které v domácí prospěch rozhodl Alex Killorn.

63:43 Alex KILLORN - 5:4

63:43
    Tampa právě vstřelila branku!
    Nájezdy se v Amalie Areně jezdit nebudou! ALEX KILLORN s pomocí Sergačjova a Stamkose překonal střední pásmo. V tom útočném si před Heiskanenem udělal drobnou stahovačku a zleva krásně zavěsil na vzdálenější tyč. Asistence: Michal Sergačjov, Steven Stamkos.

63:30
    Brian Elliott ztlumil Lundkvistovu střelu zápěstím a trochu divočejší pasáž raději přerušil.

63:04
    Stars jeli ve třech na Hedmana, který nezáviděníhodnou situaci vyřešil lehnutím do Pavelskiho přihrávky!

62:35
    Perbix dokončil výpad přihrávkou pod sebe. Paul svou možnost neproměnil a naopak spěchal dozadu za brejkem Heiskanena, jenž ztroskotal na Elliottovi.

62:10
    Stamkos se dvakrát za sebou schoval za brankou. Mezitím se mu uvolnil Killorn, jenž ze slotu ani nadvakrát Oettingera nepřekonal.

61:26
    Seguin podezřelým způsobem ztratil hokejku. Zdánlivě to vypadalo na seknutí ze strany Hedmana.

61:03
    Robertson objel bránu, ale Seguin od něj převzal puk až ve chvíli, kdy nebyl v dobrém úhlu na střelu.

60:16
    Stamkos vyvážel puk z vlastní poloviny. Heiskanen mu vložil do střely hokejku a hra se přerušila pro zásah ochranné sítě.

60:01

60:00

59:43
    Perbix zavařil svému týmu špatnou přihrávku přes šířku kluziště. Žehlil to za něj Elliott zákroky proti Glendeningovi a Heiskanenovi.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:42
    Bolts jsou z inkasovaného gólu ve vlastní přesilovce trochu opařeni. Hra se zklidnila a vypadá to, že bude pokračovat i po uplynutí šedesáti minut.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 2. Colton (Naměstnikov, P. Myers), 25. Paul (Perry, Colton), 35. Stamkos (Cole, Killorn), 44. Cole (Paul, Killorn), 64. Killorn (Sergačjov, Stamkos) – 15. Marchment (J. Robertson, Hintz), 29. Pavelski (Heiskanen, Ja. Benn), 30. J. Robertson (Pavelski, Heiskanen), 56. Faksa

Tampa Bay Lightning: Elliott (Vasilevskij) – Cole, Hedman (A), Perbix, Sergačjov, P. Myers, H. Fleury – Kučerov (A), Point, Hagel – Killorn, Paul, Stamkos (C) – Perry, Naměstnikov, Colton – Koepke, Bellemare, Maroon.
    Trenér: Jon Cooper

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – C. Miller, Heiskanen (A), Lundkvist, R. Suter, Hakanpää, Lindell – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Blümel, Seguin, Marchment – Dellandrea, W. Johnston, Ja. Benn (C) – Glendening, Faksa, Kiviranta.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Nicholson, Pollock – Galloway, Suchánek

Diváci: 19 092