Lipt. Mikuláš – Poprad 4:3 (po pr.) | Košice – Trenčín 4:2 (kon.) | Nové Zámky – Spišská N. Ves 3:2 (po pr.)
Zvolen – Banská Bystrica 6:3 (kon.)
HC Košice
4:2 (0:0, 4:1, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Středa 16.11.2022, 17:30Tipos Extraliga (SR) • 17. kolo

Košice berú dnes všetky tri body. Musíme uznať, že zaslúžene. Boli aktívnejší a hlavne v druhej tretine súpera preválcovali. Hostia majú v tíme veľkú maródku a dnešný zápas aj napriek tomu odohrali veľmi dobre. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (19:59:07)

59:00
    Začala posledná minúta tretej tretiny.

58:36
    Dukla je síce v útočnom pásme, ale do šancí sa nedostáva.

57:46
    Dukla bude hrať do konca riadnej hracej doby presilovú hru.

57:46
    Vylúčenie v tíme Košíc. Jen Olsson dostáva 2+2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

55:32
    Domáci hokejisti sa ubránili a sú v plnom počte.

54:08
    Domáci vyhrali buly v obranej tretine a vyhadzujú puk cez všetky čiary.

53:32
    Vylúčenie v tíme Košíc Ladislav Romančík dostáva 2 minúty za krošček.

53:29
    Ferenc sa pošmykol na modrej čiare, do šance sa rútil Flick, Janus perfektne zasiahol lapačkou.

51:56
    Dukla sa tlačí do útoku, ale je to z ich stran jalové. DOmáci sa dobre bránia.

50:43
    Domáci si bránia svoju modrú čiaru a hráči Dukly sa nevedia presadiť.

49:00
    Vylúčenie na strane Košíc. Jakub Ferenc dostáva 2 minúty za držanie

49:00
    Vylúčenie v tíme Dukly Trenčín. Robert Flick dostáva 2 minúty za hrubosť.

48:18
    Trenčín dal gól! Hostia znižujú stav stretnutia na rozdiel dvoch gólov! Martiška prihrával na kruhy JOAKIMOVI THELINOVI, ktorý prudkou strelou prekonáva Janusa v domácej bráne: Asistencie: Martiška

48:06
    Nedorozumenie v rozohrávke domácich, píska sa ofsajd.

47:06
    Krajčovič sa rozbehol a strelou z kruhov preveril Janusovu lapačku.

46:42
    Kupec si nakorčuloval pred Janusa, prihrával mu prd bránu Čacho, jeho pokus domáci brankár so šťastím vyráža.