Vítkovice – Olomouc 3:0 (kon.) | K. Vary – Sparta 1:5 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 3:0 (kon.)
Kometa Brno – Plzeň 3:1 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.) | Liberec – Třinec 1:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Olomouc
Pátek 18.11.2022, 17:00 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 20. kolo

45:50
    Kalus si počínal nedovoleně, v šanci podrazil Nahodila, a tak je nařízeno trestné střílení.

40:01
    Domácí začnou třetí třetinu přesilovkou, Knotek si vykoledoval dvě minuty za hrubost.

30:35
    Hosté nic nevymysleli, a tak teď dostávají regulérní početní výhodu. Za podrážení odjíždí mezi trestoměřiče Kovář.

21:12
    Olomouc špatně vystřídala a bude pykat. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Navrátil.

15:21
    První přesilovka pro Olomouc, za sekání je vyloučen Fridrich.

12:21
    Za krosček bude pykat hostující Dujsík.

02:10
    První přesilovku zápasu si zahrají domácí, Řezníček se provinil podrážením.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 11. Fridrich (Lakatoš, Chlán), 23. Krieger (Lakatoš, Raskob), 46. Chlán (J. Stehlík, L. Kovář)

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Bláha) – Koch, Raskob, Gewiese, Mikuš (A), L. Kovář, J. Stehlík, D. Krenželok – Fridrich, Chlán, Lakatoš (C) – Bukarts, Krieger, Bernovský – Dej (A), Lindberg, Kalus – Lednický, Marosz, Krejsa.
    Trenér: Miloš Holaň

HC Olomouc: Lukáš (Jak. Sedláček) – Ondrušek (C), Dujsík, Mareš, Škůrek, Řezníček, Švrček, Rutar – J. Káňa (A), Strapáč, Navrátil – Kusko, Knotek (A), Bambula – Kunc, Nahodil, Olesz – Anděl, Menšík, Mácha.
    Trenér: Jan Tomajko

Rozhodčí: Šír, Cabák – Lučan, Kis

Diváci: 7 673