Tampa – Calgary 4:1 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (po pr.) | Florida – Dallas 4:6 (kon.)
Columbus – Montreal 6:4 (kon.) | Toronto – New Jersey 2:3 (po pr.) | Boston – Philadelphia 4:1 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Nashville – NY Islanders 5:4 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 4:6 (kon.)
St. Louis – Washington 5:4 (2:1 po s.n.) | Vegas – Arizona 4:1 (kon.) | Seattle – NY Rangers 3:2 (po pr.)
San Jose – Detroit 4:7 (kon.)
Florida Panthers
4:6 (0:4, 3:1, 1:1)
Dallas Stars
Pátek 18.11.2022, 01:00 • FLA Live Arena, Sunrise • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:03:57)

Střely na bránu: 44 – 29 | Přesilová hra: 2/4 – 0/3 | Trestné minuty: 13 – 15
    Hokejisté z Texasu si nakonec z neoblíbené FLA Live arény odvážejí velmi cenné vítězství nad Pantery!

Floridě se v závěrečné třetině podařilo dostat na rozdíl jediné branky, když se šest minut před koncem utkání trefil Tkachuk. Jenže další branku se už domácím hokejistům přidat nepodařilo a naopak Dallas potvrdil své vítězství střelou do opuštěné klece, kterou vstřelil Dellandrea.

Stars si sice hodně zahrávali se slibně rozehraným utkání, když se Panteři pokoušeli o velký comeback, který však domácím hokejistům nevyšel, a tak Dallas Stars nakonec porazili Floridu Panthers poměrem 6:4.

59:42 Ty DELLANDREA - 4:6

59:42
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars zblokovali střelu od modré z hole Ekblada a díky tomu se poté kotouč dostal do středního pásma, kde ho Benn přihrál za sebe TY DELLANDREOVI, jenž poté i s odrazem bránícího hráče trefil opuštěnou klec domácích. Asistence: Jamie Benn.

59:22
    White vystřelil z pravé strany, avšak jeho pokus šel hodně mimo bránu Dallasu.

58:48
    Lindell chtěl ze středové čáry trefit opuštěnou klec, ale skvělý obranný zákrok předvedl Montour.

58:18
    Dallasu se podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma.

58:00
    Knight míří na svou střídačku a domácí hokejisté hrají v šesti!

57:27
    A tak Mason Marchment (DAL) ještě dostává dvě minuty za nesportovní chování a žádná přesilovka Dallasu nebude.

57:27
    Sam Bennett (FLA) ve velmi špatný moment oslabuje svůj tým, když vysekl Masonu Marchmentovi (DAL) jeho hůl a dostane za své počínání dvě minuty. Nicméně Matthewovi Tkachukovi (FLA) se nelíbilo "lehké" držení hokejky Marchmenta, a tak si to s ním ještě vyřídil ručně, jenže bitku zcela jasně vyhrál hostující útočník.

56:56
    Stars se po dalším úspěšném zákroku Oettingera podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

56:33
    Forsling se svou střelou od modré čáry trefil hned prvního bránícího hráče Dallasu.

55:47
    Gudas vyzkoušel pozornost Oettingera se svou střelou od modré čáry a kotouč skončil ve výstroji hostujícího brankáře. Následně se u brány Dallasu strhla menší potyčka.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 28. Verhaeghe (Forsling, Bennett), 33. Luostarinen (Bennett, M. Tkachuk), 39. Reinhart (Ekblad, Montour), 54. M. Tkachuk (Bennett, Verhaeghe) – 5. Hintz (Seguin, Lindell), 16. Lundkvist (Faksa, Glendening), 16. Ja. Benn (Dellandrea, W. Johnston), 20. Seguin (Marchment), 31. Hintz (J. Robertson), 60. Dellandrea (Ja. Benn)

Florida Panthers: Bobrovskij (21. Knight) – Forsling, Montour, Ekblad (A), M. Staal, Gudas, Mahura – M. Tkachuk, Verhaeghe, Reinhart – Lundell, Lomberg, White – Bennett, Luostarinen, Hörnqvist (A) – E. Staal, Cousins.
    Trenér: Paul Maurice

Dallas Stars: Wedgewood (35. Oettinger) – R. Suter, Heiskanen (A), Lindell, Hakanpää, Hanley, Lundkvist – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Marchment, Seguin, Blümel – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dellandrea – Kiviranta, Faksa, Glendening.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Nicholson, Charron – Deschamps, Gawryletz

Diváci: 14 428