Tampa – Calgary 4:1 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (po pr.) | Florida – Dallas 4:6 (kon.)
Columbus – Montreal 6:4 (kon.) | Toronto – New Jersey 2:3 (po pr.) | Boston – Philadelphia 4:1 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Nashville – NY Islanders 5:4 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 4:6 (kon.)
St. Louis – Washington 5:4 (2:1 po s.n.) | Vegas – Arizona 4:1 (kon.) | Seattle – NY Rangers 3:2 (po pr.)
San Jose – Detroit 4:7 (kon.)
Vegas Golden Knights
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Arizona Coyotes
Pátek 18.11.2022, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Hokejisté Las Vegas dokázali díky dobré třetí třetině porazit na svém ledě Coyotes 4:1, brankář Logan Thompson předvedl spolehlivý výkon, hostující Karel Vejmelka inkasoval čtyři branky. Phil Kessel odehrál tisící zápas NHL v řadě. (06:55:27)

Vegas právě vstřelilo branku!
    Špatná rozehrávka hostů, puk získal Jonathan Marchessault. Ten rychle přihrával před branku, kde byl zcela volný REILLY SMITH. Jeho rána byla povedená a zapadla do horní části branky. Asistence: Jonathan Marchessault.

58:48
    Hra pokračuje dál.

58:48
    Oddechový čas pro tým Arizona Coyotes.

58:36
    Mark Stone pálil, Karel Vejmelka si dokázal poradit. Následně tlak domácích pokračuje dál. Alec Martinez pálil z dobré pozice, ale brankáře soupeře nepřekonal.

58:12
    Domácí rozehrávají od své branky, Alex Pietrangelo rychle našel spoluhráče.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v zápase.

57:44
    Domácím se tato přesilovka nedaří podle představ.

57:08
    Shea Theodore trefil od modré čáry brankovou konstrukci, Nicolas Roy chybí na střídačce Vegas.

56:42
    Phil Kessel zkoušel vypálit, ale nedokázal najít cestu pro střelu.

56:20
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
    Nick Bjugstad – 2 min., vysoká hůl.

56:03
    Domácí celek se dostal do útočného pásma, vynutil si faul soupeře.

55:32
    Utkání pokračuje dál.

55:32
    Komerční přestávka.

55:32
    Po zákroku brankáře Vegas se strhla šarvátka.

55:24
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:58
    Vegas mělo možnost přečíslení dva na jednoho, ale Karel Vejmelka špičkou betonu vykopl kotouč.

54:25
    Hostující celek se usadil v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovaná a tečovaná vedle.

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Coyotes.

53:12
    Nick Bjugstad se dostával do střelecké pozice, ale obrana Vegas si dokázala poradit. Přesnou ránu na branku hostující hráč nevyslal.

52:50
    Brayden McNabb pálil, Karel Vejmelka si s jeho pokusem poměrně snadno dokázal poradit.

52:14
    Zakázané uvolnění proti Vegas, hosté ještě cítí šanci, aby se zápasem neco udělali.
    51:31 Clayton KELLER - 3:1

51:31
    Arizona právě vstřelila branku!
    CLAYTON KELLER vypálil z ostré pozice, poslal kotouč před branku a od jednoho z domácích hráčů se kotouč odrazil do branky. Logan Thompson čisté konto mít dnes nebude. Asistence: Janis Moser.

50:39
    Utkání pokračuje dál a domácí hokejisté jej mají dobře rozehrané.

50:36
    Shayne Gostisbehere se dostal do střely po rychlém přenesení hry, jeho pokus kryje brankář Vegas. Bude se vhazovat. Nejprve ale komerční přestávka.

49:43
    Jack Eichel našel Stona skvělou přihrávkou, ale rukavicí jej vychytal brankář Coyotes. Karel Vejmelka své spoluhráče nyní podržel.

49:09

48:53
    Nicolas Roy se dobře zorientoval před vlastní brankou a rychle kotouč poslal na druhou stranu hrací plochy.

48:18
    Coyotes už mají polovinu přesilovky pryč, ještě se do výraznější šance nedostali. Následně se provinili ofsajdem.

47:41
    Jen těžko se hostující celek dostává do svého pásma, domácí celek hraje zodpovědně.

47:22
    Vegas se zmocnilo kotouče a rychle jej dokázalo vyhodit přes všechny čáry.

47:09
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
    Brett Howden – 2 min., hrubost.

47:09
    Karel Vejmelka kryje kotouč po střele, kterou vyslal Phil Kessel. Komerční přestávka.

46:47
    Domácí vybojovali buly v útočném pásmu, o kotouč ale přišli, a tak mohou hrát Coyotes.

46:39
    Hokejisté Las Vegas využili šanci, dostali do do tříbrankového vedení a dál se snaží hrát aktivně.
    45:54 Mark STONE - 3:0

45:54
    Vegas navyšuje své vedení, se střelou Pietrangela si obrana poradila, odražený kotouč ze vzduchu do branky dostal dobře postavený domácí kapitán MARK STONE. Asistence: Alex Pietrangelo a Chandler Stephenson.

45:18

45:11
    Jonathan Marchessault pálil, Karel Vejmelka našel kotouč ve výstroji. Bude se vhazovat před jeho brankou.

44:54
    Liam O'Brien vyhazuje přes všechny čáry, Alex Pietrangelo rozehrává od své branky.

44:30
    Domácí hrají dobře přesilovku, ale rána z pravého kruhu končí vedle, následně hosté vyhodili. Eichel pak minul.

44:00
    Shea Theodore pálil od modré čáry, Karel Vejmelka kryje kotouč.

43:31
    Jack Eichel neuspěl z bezprostřední blízkosti, následně hosté vyhodili.

43:17
    Travis Boyd – 2 min., nedovolené bránění.

42:19
    Las Vegas pokračuje v dobré hře, je aktivnější, snadněji se dostává do zakončení.

42:00
    Dylan Guenther se dostal do zakončení, minul branku. Pak zakončoval Liam O'Brien, s jehož pokusem si brankář poradil.

41:24
    Karel Vejmelka raději přerušuje hru, nechtěl rozehrávat, vhazovat se bude před jeho brankou.

41:09
    Logan Thompson nyní podržel své spoluhráče, Christian Fischer měl velkou šanci, ale gólmana neprostřelil.
    40:32 William CARRIER - 2:0

40:32
    Las Vegas navyšuje své vedení, po pěkné individuální akci si před branku vybruslil a gólmana překonal WILLIAM CARRIER. Asistence: Nicolas Roy a Alex Pietrangelo.

40:01
    Utkání pokračuje třetí třetinou, domácí celek vede o jednu branku.

40:01

Vegas se prosadilo jako první, Alex Pietrangelo proměnil přesilovku. Po dvou třetinách vede domácí celek těsně 1:0.

40:00

39:47

39:33
    Další vyhození přes všechny čáry, byl to Alec Martinez, kdo osvobodil svůj tým.

39:09
    Logan Thompson si poradil se střelou soupeře, následně Vegas vyhodilo.

38:24
    William Karlsson vyhodil znovu, Karel Vejmelka odrazil kotouč do rohu. Pak hrají jeho spoluhráči.

38:04
    Domácí vyhazují přes všechny čáry, hosté musí o útočné pásmo bojovat.

38:00
    William Karlsson se položil do střely soupeře, Shayne Gostisbehere neuspěl z dobré pozice na kruhu. Zajímavá akce Coyotes.

37:49
    Vegas hraje ve čtyřech.

37:46
    Zach Whitecloud – 2 min., nedovolené bránění.

37:23
    Shayne Gostisbehere minul branku, následně obrana Vegas dokázala vyhodit přes všechny čáry.

36:44
    Alec Martinez vyhodil přes všechny čáry, sledujeme aktivní hru Vegas při vlastním oslabení.

36:17
    Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje. Juuso Välimäki minul branku.

35:49
    Paul Cotter – 2 min., sekání.

34:40
    Alex Pietrangelo pálil z pravého kruhu, trefil rameno brankáře Arizony.

34:12
    Juuso Välimäki vyhodil kotouč tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Následně rychle dostlai domácí hru do útočného pásma.

33:48
    Karel Vejmelka má na svém kontě další zákrok, rukavicí zastavil střelu soupeře.
    32:22 Alex PIETRANGELO - 1:0

32:22
    Vegas jde do vedení, tvrdou ránou po ledě mezi betony se prosazuje po Eichelově pasu ALEX PIETRANGELO. Asistence: Jack Eichel a Jonathan Marchessault.

31:56
    Alex Pietrangelo rozehrává od své branky, Vegas se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.

31:13
    Vegas mělo dobrou šanci, Phil Kessel pálil, ale Karel Vejmelka vyrazil puk, a pak jej ukryl pod sebe. Bude se vhazovat.

30:41
    Janis Moser – 2 min., držení.

30:30
    Zakázané uvolnění proti Vegas. Hosté vybojovali vhazování v útočném pásmu.

29:47
    Nicolas Hague se vrací za svou branku, odkud rozehrává, sledujeme rychlý hokej, zatím čekáme na úvodní branku.

28:20
    Clayton Keller byl sám před brankou, dvakrát zakončoval, ale ani jeho pokus končí nad.

27:48
    William Karlsson pálil, jeho rána byla zblokovaná. Následně zahrozili hosté, ale ani oni nezakončili .

27:10
    Jack Eichel se dostal do útočného pásma, ale nedokázal přesněji najít spoluhráče nebo sám zakončit.

26:50
    Keegan Kolesar – 5 min., bitka.

Liam O'Brien – 5 min., bitka.

26:44
    Hra je nyní hodně ovlivněná ofsajdy, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.

25:40
    Vegas se dostalo do útočného pásma, následně Mark Stone pálil z bezprostřední blízkosti. Karel Vejmelka kryje puk. Komerční přestávka.

25:12
    Extrémně dlouhé střídání pro Vegas, Shea Theodore byl na ledě hodně přes dvě minuty.

22:49
    Dylan Guenther se propracoval do útočného pásma, ale pokus o zakončení byl hodně nepovedený. Vegas se v pohodě ubránilo.

22:05
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Coyotes. Bude se vhazovat.

21:33
    Juuso Välimäki pálil od modré čáry, jeho pokus si málem hráč Vegas srazil do vlastní branky.

21:12
    Vegas se dostalo do útočného pásma, ale rána byla zblokovaná.

20:41
    Shayne Gostisbehere rozehrává od své branky, následně se dostali hosté do útočého pásma, ale nezakončili.

20:01
    Zápas pokračuje dál, utkání zatím branku nenabídlo.

20:01

Mnoho šancí jsme v první třetině neviděli, po dvaceti minutách hry platí zde v Las Vegas bezbrankový stav.

20:00

19:20
    V poklidném tempu se úvodní třetina dohrává, ani jeden celek se nikam nežene.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

18:14
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice.

16:52
    Zach Whitecloud se dostal do zakončení, Karel Vejmelka si dokázal poradit.

16:32
    Jack Eichel vedl akci Vegas, do zakončení se přes dva obránce soupeře nedokázal dostat.

15:40
    William Carrier dostal kotouč do útočného pásma, ale neuspěl. Christian Fischer měl obrovskou šanci na druhé straně, ale kotouč netrefil podle představ.

15:01
    William Karlsson měl velkou šanci, ale nedokázal přesněji překonat brankáře. Dobrou příležitost domácí neproměnili.

14:43
    Logan Thompson kryje kotouč, hosté vybojovali buly v útočném pásmu. Komerční přestávka.

14:22
    Nicolas Hague nahodil kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat. Následně z velké dálky neuspěl Phil Kessel.

14:00
    Mark Stone se pokoušel dostat do útočného pásma, jeho akci však ve střední třetině zastavil hostující celek.

13:32

13:24
    Juuso Välimäki dostal hru do útočného pásma, zakončit se mu nepodařilo.

13:06
    Nicolas Roy to zkoušel individuálně při vlastním oslabení, ale do zakončení se nedostal.

11:32
    Jonathan Marchessault – 2 min., podrážení.

10:42
    9:3, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Boyd minul branku.

10:09
    William Carrier si vybruslil do dobré střelecké pozice, ale spoluhráč k němu kotouč dostat nedokázal. Dobře zapracovala obrana Arizony.

09:08
    Brett Howden postupoval do útočného pásma, Shayne Gostisbehere ho nenechal vypálit. Nicméně Vegas ještě na chvilku zůstalo v útočné třetině.

08:45
    Hru nyní kontroluje hostující celek, který se pokouší získat převahu v útočném pásmu.

08:40
    Karel Vejmelka kryje kotouč, konec přesilovky Vegas. Tři střely na branku vyslal domácí celek..

08:17
    Reilly Smith dostal kotouč do útočného pásma, následně pálil Roy, ale jeho pokus kryje Vejmelka. Bude se vhazovat.

07:51
    Karel Vejmelka vykopl kotouč betonem, následně Christian Fischer vyhodil přes všechny čáry.

07:15
    Vegas se dostalo z útočného pásma špatnou přihrávkou na modrou čáru.

06:48
    Nick Bjugstad se dostal do zakončení při vlastním oslabení, ale nepřekonal brankáře Vegas.

06:37

06:37
    Dylan Guenther – 2 min., hákování.

06:03
    Zakázané uvolnění proti Vegas. Vhazovat se tak bude před brankou Golden Knights.

05:45
    Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

05:15
    Logan Thompson si poradil s nahozením na svou branku, mimochodem, dnes poprvé chytá proti tomuto soupeři.

04:53
    Reilly Smith pálil, kotouč končí těsně vedle branky. Následně byla akce Vegas zblokovaná do ochranné sítě. Domácí nehrají přesilovku špatně, ale chybí přesnost.

04:18
    Hosté znovu vyhazují až za branku Las Vegas.

04:00
    Chandler Stephenson měl zajímavou pozici, ale minul branku.

03:33
    Arizona vybojovala kotouč a rychle vyhazuje přes všechny čáry.

03:27
    Patrik Nemeth – 2 min., hákování.

03:03
    Lawson Crouse Lawson Crouse vedl zajímavou akci, Matias Maccelli pokračoval v útočném pásmu. Do zakončení se hosté nedostali.

02:40
    Sledujeme klidnější pasáž hry v tomto zápase, následně se hosté dopustili zakázaného uvolnění.

02:11
    Janis Moser rozehrává od své branky, následně se Coyotes dostali do útočného pásma.

01:52
    Karel Vejmelka kryje domácí ránu od modré čáry, vhazovat se bude bude před brankou Coyotes.

01:37
    Barrett Hayton se propracoval k zakončení, jeho rána nebyla přesná.

01:17
    Chandler Stephenson se velmi dobře dokázal vrátit a nenechal soupeře vypálit.

00:01

Phil Kessel dnes nastoupí do zápasu číslo 1000 v řadě. Sérii začal 3. 11. 2009 a od té doby nevynechal ani jeden celek. Na ledě je jeho rodina.

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Ma. Stone – Re. Smith, W. Karlsson, Marchessault – Cotter, Howden, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Välimäki, Moser, Nemeth, Stecher, Gostisbehere, Timmins, Mayo – Maccelli, Bjugstad, Crouse – N. Ritchie, McBain, Fischer – Keller, Hayton, Boyd – O'Brien, Guenther.

Po sérii výher hokejisté Vegas dvakrát narazili. Podlehli St. Louis Blues a v posledním zápase po velmi špatním výkonu a tragické třetí třetině prohráli i se San Jose. Tým trenéra Cassidyho chce nyní začít novou vítěznou sérii.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Arizona Coyotes.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 33. Pietrangelo (Eichel, Marchessault), 41. W. Carrier (N. Roy, Pietrangelo), 46. Ma. Stone (Pietrangelo, Stephenson), 59. Re. Smith (Marchessault) – 52. Keller (Moser)

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Ma. Stone (C) – Re. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Cotter, Howden, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Välimäki, Moser, Nemeth, Stecher, Gostisbehere, Timmins, Mayo – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – N. Ritchie, McBain, Fischer (A) – Keller (A), Hayton, Boyd – O'Brien, Guenther.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Luxmore, Samuels-Thomas – Toomey, Hughes

Diváci: 17 708