Tampa – Calgary 4:1 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (po pr.) | Florida – Dallas 4:6 (kon.)
Columbus – Montreal 6:4 (kon.) | Toronto – New Jersey 2:3 (po pr.) | Boston – Philadelphia 4:1 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Nashville – NY Islanders 5:4 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 4:6 (kon.)
St. Louis – Washington 5:4 (2:1 po s.n.) | Vegas – Arizona 4:1 (kon.) | Seattle – NY Rangers 3:2 (po pr.)

Seattle právě vstřelil branku!
    Domácí hokejisté přeci jen urvali tento zápas na svou stranu! Eberle zavezl puk do útočného pásma, kde se po levé straně dral před Šesťorkina a zde ho Rangers hned zdvojili, jenže kotouč se přes brankoviště odrazil k zcela volnému JUSTINU SCHULTZOVI, jehož střela prošla přesunujícímu se ruskému brankáři jedinou možnou skulinkou vedle jeho lapačky. Asistence: Jordan Eberle, Vince Dunn.
    58:06 Vincent TROCHECK - 2:2

58:06
    Rangers právě vstřelili branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a znova srovnávají utkání! Foxovo nahození tečoval VINCENT TROCHECK přímo do Jonese, který kotouč vyrazil před sebe a útočník New Yorku se poté ještě dostal k dorážce, když už mu jen stačilo trefit odkrytou bránu Seattlu. Asistence: Adam Fox, Barclay Goodrow.

57:37
    Šesťorkin zůstává na střídačce Rangers a hosté budou hrát v šesti proti čtyřem!

57:04
    Obranu Seattlu čekají velmi krušné momenty, protože dvě minuty za hákování dostává Carson Soucy (SEA) a přesilovka New Yorku přichází pro domácí tým v hodně nevhodný moment.

52:47
    Schultz nahrál na pravou stranu Beniersovi, jehož okamžitá rána skončila na brankové konstrukci hostující klece!

52:41
    Následně se však faulu v útočné třetině dopustil Mika Zibanejad (NYR), jenž si odsedí dvě minuty za podrážení.
    49:27 Justin SCHULTZ - 2:1

49:27
    Kraken se znova dostává do vedení! Burakovskému se zpoza klece podařilo nahrát kotouč na modru k JUSTINU SCHULTZOVI, jehož následnou střelu lehce tečoval obránce Rangers Schneider a Šesťorkin si na puk sice sáhl svou holí, ale jen si puk usměrnil do růžku své klece. Asistence: André Burakovsky, Jaden Schwartz.

47:03
    Za bránou Rangers nyní Carson Soucy (SEA) loktem trefil Foxe do hlavy, a tak za své počínání dostává dvě minuty.

36:07
    Seattle bude hrát už svou třetí přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici putuje Artěmij Panarin (NYR), který si zde odpyká dvě minuty za podrážení.
    33:22

33:22
    Na druhé straně jel Kakko sám na Jonese, kterého chtěl překonat s kličkou do forhendu, jenže finský útočník nepřehodil puk přes beton ležícího brankáře Seattlu.
    30:29

30:29
    Sprong se dostal do střeleckého zakončení z hranice levého kruhu, které skončilo na vzdálenější tyči hostující brány!

28:54
    Kraken bude hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za podrážení dostává Vincent Trocheck (NYR).
    24:36

24:36
    Hosté se dostali do rychlého protiútoku ve svém oslabení, když Kreider celou akci řešil přímou střelou, která orazítkovala břevno domácí klece!

24:02
    Rangers si nyní nepohlídali své střídaní, když bylo na ledě šest hostujících bruslařů, a tak si Seattle zahraje přesilovou hru. Trest odpyká Sammy Blais (NYR).
    23:13

23:13
    Geekie vyslal do úniku Spronga, který však tváří v tvář Šesťorkinovi nic nevymýšlel a zkusil přímou střelu, jenž zaletěla přesně do lapačky ruského brankáře.
    22:28

22:28
    Nicméně po další zblokované střele Hájka se do útoku dostali domácí, kde se nakonec Beniers velmi dobře uvolnil do středu levého kruhu a jeho střela orazítkovala vzdálenější tyč hostující klece!
    14:58 Mika ZIBANEJAD - 1:1

14:58
    Rangers využívají přesilovou hru a vyrovnávají stav utkání! Tohle už ani nešlo nedat. Kotouč se dostal mezi kruhy k Trocheckovi, jenž ho přikopl k pravé tyči Kreiderovi, který ihned křižně přihrál před zcela prázdnou MIKU ZIBANEJADOVI a švédský útočník si ještě dopřál luxus zpracovat pořádně puk a následně ho poslat do sítě Seattlu. Asistence: Chris Kreider, Vincent Trocheck.

14:03
    Brandon Tanev (SEA) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za hákování. Tento trest však zřejmě zachránil Seattle od první inkasované branky, když Tanev zabránil ve skórování Goodrowovi.

03:24
    Rangers si zahrají první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za hákování dostává Morgan Geekie (SEA).
    02:45 Jared MCCANN - 1:0

02:45
    Nicméně nyní už se domácí hokejisté radují ze své první branky v zápase! Eberle poslal puk na modrou čáru Borgenovi, jehož následnou střelu lehce tečoval JARED MCCANN a Šesťorkinovi prošel kotouč mezi jeho rukou a tělem. Asistence: Will Borgen, Jordan Eberle.

02:31
    Beniers parádním pasem našel zcela volného McCanna, který však tváří v tvář Šesťorkinovi neuspěl!

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 3. McCann (Borgen, Eberle), 50. Schultz (Burakovsky, Schwartz), 64. Schultz (Eberle, Dunn) – 15. Zibanejad (Kreider, Trocheck), 59. Trocheck (Fox, Goodrow)

Seattle Kraken: Mar. Jones (Daccord) – Dunn, A. Larsson, Schultz, Soucy, Borgen, C. Fleury – Burakovsky, Wennberg, Schwartz (A) – Eberle (A), Beniers, McCann – Bjorkstrand, Gourde (A), B. Tanev – Sprong, Geekie, Donato.
    Trenér: David Hakstol

New York Rangers: Šesťorkin (Halák) – Trouba (C), K. Miller, Fox, R. Lindgren, Schneider, Hájek – Vesey, Zibanejad, Kreider (A) – Goodrow, Trocheck, Panarin (A) – Kakko, Chytil, Lafreniere – Gauthier, Carpenter, Blais.
    Trenér: Gerard Gallant

Rozhodčí: O´Rourke, Syvret – Brisebois, Mahon

Diváci: 17 151