Třebíč – Sokolov 3:2 (po pr.) | Litoměřice – Prostějov 1:3 (kon.) | Slavia – Zlín 2:4 (kon.)
Kolín – Jihlava 6:1 (kon.) | Přerov – Vsetín 1:4 (kon.) | Pardubice B – Poruba 2011 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Šumperk 3:5 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
HC Baník Sokolov
Středa 23.11.2022, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 23. kolo

Ode mě je to dnes vše. Hezký večer! (20:04:48)

Třebíč vítězí v prodloužení 3:2. Sokolov vstoupil do utkání lépe a ujal se vedení po přesné trefě Jiskry. Domácí odpověděli ve 23. minutě, kdy se prosadil Krliš. Ve třetí části šli hosté opět do vedení, když se přesně trefil Baláž. Domácím se ale povedlo vyrovnat, když využili přesilovou hru zásluhou Vodného. Utkání dospělo až do prodloužení, když už to vypadalo, že uvidíme i nájezdy, tak byl faulován Dočekal. Nařízené trestné střílení proměnil střelou mezi betony Matěj Novák. Třebíč tak bere z utkání o bod více než hosté.

64:39 Matěj NOVÁK - 3:2

64:39
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    MATĚJ NOVÁK rozhoduje dnešní utkání. Novák si najel na pravou stranu, kde pak naznačil kličku, ke které ale nedošlo, neboť Novák se rozhodl pro střelu mezi betony Michajlova. Puk skončil v brance. Třebíč vítězí.

64:39
    Dočekal byl faulovaný v samostatném úniku. Uvidíme trestné střílení! To provede Matěj Novák.

64:19
    Michálek mohl jet s Bořutou do přečíslení. Třebíčský útočník ale nepochopitelně zabrzdil a vrátil se za svoji branku.

63:12
    Vodný nabral rychlost ve středním pásmu, dostal se až před Michajlova, když chtěl ale zakončit, tak mu podklouzla brusle.

62:30
    Dočekal s Bittnerem se vracejí na led. Třebíč rozehrává od své branky.

61:45
    Michálek střílel po zaváhaní Michajlova. Michajlov ale chybu napravil a stihl se vrátit do branky.

61:07
    Sokolov se drží v útočném pásmu.

60:34
    Bittner puk ztratil. Jiskra poté nabíjel Kružíkovi, který z velkého úhlu Jekela nepřekonal.

60:05
    Bittner má kotouč na své holi.

60:01

60 minut na určení vítěze nestačilo. Ve třetí třetině se nejprve prosadil Baláž. Za domácí srovnal v přesilovce přesnou střelou Vodný. Následuje pětiminutové prodloužení 3 na 3, pokud neuvidíme branku, tak rozhodnou samostatné nájezdy.

60:00

59:47
    O kotouč se bojuje u mantinelu za Jekelem.

59:07
    Vodný nabil před branku Holcovi, jehož střela z dobré pozice míjí branku.

58:43
    Forman rozehrává od své branky.

Adam Beneš

Branky a nahrávky: 23. Krliš (Meluzín, D. Michálek), 50. Vodný (Bittner, Dočekal), 65. Mat. Novák (TS) – 9. Jiskra (Kružík, Baláž), 42. Baláž (Weinhold, Kružík)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Bořuta, Tureček, Forman, Furch, Poizl – Dočekal (A), Bittner (C), Psota – Holec, Vodný (A), Mat. Novák – Meluzín, D. Michálek, Krliš – Michalčuk, Šilhavý, Svoboda.
    Trenér: Kamil Pokorný

HC Baník Sokolov: Michajlov (Horák) – Tomek, Jan Novák, Baláž, Weinhold, Rulík, Krutil, Vodička – Hauser, Vrhel, Vracovský – Tomi, Jiskra, Kružík – L. Stehlík, Jurčík (A), Osmík – Švec, Rohan (C), Hajný.
    Trenér: Martin Štrba

Rozhodčí: Skopal, Micka – Zídek, Roupec