Havířov – Val. Meziříčí 5:0 (kon.) | Chomutov – Příbram 4:5 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 8:4 (kon.)
Žďár n/S – Znojmo 1:7 (kon.) | SHKM Hodonín – Vyškov 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vel. Meziříčí 3:0 (kon.)
Ústí n/L – Hronov 7:2 (kon.) | Benátky n/J – Jablonec n/N 6:2 (kon.) | Letňany – Děčín 6:2 (kon.)
Písek – Cheb 3:5 (kon.) | Tábor – Klatovy 5:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kobra 5:1 (kon.)
Řisuty – Vrchlabí 3:7 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
7:2 (1:1, 3:1, 3:0)
HC WIKOV Hronov
Středa 23.11.2022, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 2. liga skupina Západ • 19. kolo

Já Vám děkuji za pozornost a přejí příjemný zbytek večera. (20:22:25)

Je dobojováno. Třetí třetina byla velmi emotivní. Hosté se ve třetí třetině neprosadili. Za domácí se prosadili postupně Rudovský, Kordule a v poslední minutě uzavřel skóre zápasu Martin Tůma. Domácí si tak připisují zasloužené tři body po výhře 7:2.

59:12 TŮMA - 7:2

59:12
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    MARTIN TŮMA si sjel po pravé straně k brance a střelou na vzdálenější upravil skóre na 7:2. Asistence: Jaroslav Roubík, Richard Záruba.

59:00
    Hraje se poslední minuta zápasu.

58:34
    57:56 KORDULE - 6:2

57:56
    Gól v oslabení! PAVEL KORDULE si objel branku a nahazoval před branku, kde si puk do sítě srazil jeden z hráčů hostů. Asistence: Jakub Trefný, Kale Costa.

57:49

57:23
    Závěr je velmi vyostřený. Hraje se 4 na 4.

56:34
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
    Záruba – 2+2, hrubost. 2 minuty odpyká Bartoš.