Havířov – Val. Meziříčí 5:0 (kon.) | Chomutov – Příbram 4:5 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 8:4 (kon.)
Žďár n/S – Znojmo 1:7 (kon.) | SHKM Hodonín – Vyškov 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vel. Meziříčí 3:0 (kon.)
Ústí n/L – Hronov 7:2 (kon.) | Benátky n/J – Jablonec n/N 6:2 (kon.) | Letňany – Děčín 6:2 (kon.)
Písek – Cheb 3:5 (kon.) | Tábor – Klatovy 5:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kobra 5:1 (kon.)
Řisuty – Vrchlabí 3:7 (kon.)
Mostečtí Lvi
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
HC Kobra Praha
Středa 23.11.2022, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Západ • 19. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Kobra je jedovatý had z čeledi korálovitých. Ovšem hokejisté Kobry Praha jsou dalším soupeřem MOSTECKÝCH LVŮ a domácí borci věří, že jejich jed otupí svojí hrou. Hokejisté týmu Kobra Praha jsou v současné době na šestém místě s 32 body, zatímco domácí hráči jsou po poslední domácí vysoké prohře s Letňanami na dvanáctém místě s 22 body. První zápas vyhráli hráči Kobry Praha na domácím ledě 6:1 (2:0, 3:0, 1:1). LVI mají tedy co oplácet
    Poslední zápasy týmu HC Kobra Praha:
    9.11.2022 HC Kobra Praha – IHC Králové Písek 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
    12.11.2022 HC Kobra Praha – HC Slovan Ústí nad Labem 6:5 (1:0, 3:2, 2:3)
    16.11.2022 HC Kobra Praha – HC Tábor 1:10 (1:3, 0:4, 0:3)
    19.11.2022 HC Kobra Praha – HC Stadion Vrchlabí 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
    Kanadské bodování HC Kobra Praha:
    Václav Zídek 16 bodů (12+4)
    Dominik Novák 15 bodů (8+7)
    Tomáš Šťastný 15 bodů (5+10)

Poslední zápasy MOSTEČTÍ LVI:
    9.11.2022 Piráti Chomutov – MOSTEČTÍ LVI 9:2 (3:2, 4:0, 2:0)
    12.11.2022 MOSTEČTÍ LVI – HC Vlci Jablonec nad Nisou 6:5 (2:0, 2:3, 2:2)
    16.11.2022 HC Stadion Cheb – MOSTEČTÍ LVI 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
    19.11.2022 MOSTEČTÍ LVI – HC Letci Letňany 0:7 (0:4, 0:1, 0:2)

01:21
    Přihrávka, co měla oko, po ose Kamil Charousek, Jakub Procházka zakončoval Pavel Pisařík. I Michal Pittr má svůj první zákrok

08:17
    A i Pavel Pisařík musí dát svoji hokejku do svěráku, při šanci dva na jednoho míří mimo

09:16
    Domácí ožili, nyní Ivan Řehoř mazal s Jaroslavem Šimečkem na Michala Pittra

10:08
    Na druhé straně z mezikruší švihnul Jakub Jedlička. Lukáš Hosnedl kryje

11:09
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Po krásné kombinační akci skóruje JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: Pavel Smolka a Pavel Písařík

13:23
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Tak teda no panečku!!! Milan Böhm se ukázal jako správný mazák, když zachytil rozehrávku hostů a PAVEL PISAŘÍK krásně skóroval. Asistence: Milan Böhm a Jakub Procházka
    13:23 PÍSAŘÍK - 2:0

15:04
    Opět Jakub Janča zkusil střelu na Lukáše Hosnedla

15:23
    Nyní byl v dobré šanci Matěj Kolda. Lukáš Hosnedl byl pozorný

15:57
    Pavel Smolka to cpal na Pavla Pisaříka. Brusle hostujícího obránce byla proti přihrávce

16:18

16:55
    Hosté opět kousli. Jakub Janča je dnes aktivní. Lukáš Hosnedl chytá

17:48
    Pavel Písařík krásně našel Vojtěcha Kyselu, ten mířil do Michala Pittra

18:50
    Střela Viktora Martínka cvakla do hokejky Lukáše Hosnedla. Ten střelu přikryl lapačkou

19:11
    Vhazuje se ve středním pásmu

19:47
    Nahození Tomáše Dudy vaslajdoval Lukáš Hosnedl

20:00

První třetina nám předvedla krásný kombinační hokej na obou stranách. Ovšem branky dávali domácí borci. Tu první vstřelil v 9. minutě Jakub Procházka, který skóroval po přihrávce Pavla Smolka. Druhou branku přidal po exkluzivní přihrávce od Milana Böhma Pavel Písařík. Ten dostal naservírováno i s dezertem. Po první třetině odcházíme za stavu 2:0 pro domácí.

26:28
    Pavel Pisařík se nyní ukázal jako perfektní obránce! Hosté už zvedali hokejky nad hlavy, branka byla prázdná, ovšem Písa vypíchl kotouč v poslední vteřině

26:48
    V brankovišti zůstal ležet Lukáš Hosnedl. Do branky musí Adam Kubík

26:48
    Tak nakonec nemusí, krvavé zranění bylo ošetřeno

28:16
    Vojtěch Kysela byl v obranném pásmu dobrou minutu bez hokejky. Hosté nic nevymysleli

28:50
    Aleš Havlůj po buly napřáhl ke světlům. Michal Pittr chytá

29:35
    Michal Steinocher má ruce jako David Jones chapadla jako Bludný holanďan z Pirátů z Karibiku. Ten snad sáhl sedm metrů před sebe, aby zachytil kotouč

33:54
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Nyní zabojoval Vojtěch Kysela. Byl faulovaný a v započaté výhodě toho využil IVAN ŘEHOŘ. Asistence: Jaroslav Šimeček a Vojtěch Kysela
    33:54 ŘEHOŘ - 3:0

34:11
    Střelu Tomáše Šťastného kryje Lukáš Hosnedl

34:34
    Po špatné rozehrávce hostujícího Jakuba Tůmy se dostal ke kotouči Pavel Smolka. Michal Pittr musel přimáčknout teploměr. Bylo to jen tak tak

35:12
    Ivan Řehoř se ochomítal před Michalem Pittrem. Ten drží kotouč

36:16

37:02

37:15
    Z hlediště se od mosteckých chuligánů ozývá Hosi, Hosi. To znamená, že Lukáš Hosnedl chytá střelu Tomáše Šťastného do lapačky

37:53
    Klička na modré se rovná offside domácích

38:30
    Ondřej Holý se ukázal jako správné hitmaker. Sestřelil před boxem časoměřičů Davida Drašara

39:12
    Jakub Procházka rozduněl mantinel za Michalem Pittrem

39:46
    Michal Pittr opět žongluje s balónem v lapačce. Vhazuje se po jeho pravé ruce

40:00

Ve druhé třetině nejprve zatrnulo domácím fanouškům, když zůstal ležet v brankovišti Lukáš Hosnedl. Ten ošetřil krvavé zranění a mastil si to zpátky do kisny. Poté byl vyloučený domácí kapitán Aleš Havlůj, hosté nic nevymysleli. A tak přišli ke slovu opět domácí. Vojtěch Kysela vybojoval faul, když se protáhl jako lasička před Michala Pittra, byl faulován, ale Lukáš Hosnedl dojel do středního kruhu, když stačil zvednou ruce. Autorem branky byl Ivan Řehoř. Do konce třetiny se už nic nestalo a tak odcházíme za stavu 3:0 na kabin

40:01

40:25
    Aleš Havlůj si vybruslil až k čárkám a trefil terč na břichu Michala Pittra

41:15
    Kotouč už od Pavla Smolky mířila na úplně volného Pavla Písaříka, Matěj Kolda však položil do dráhy přihrávky hokejku a bylo po šanci

45:31
    Martin Mical vybojoval kotouč za brankou, ale tak nějak se mu zašmodrchal u levé tyčky a toho využil Michal Pittr

45:55
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! JAKUB PROCHÁZKA si vybojoval sám kotouč a poslal to krásně pod vingl. Bez asistence
    45:55 PROCHÁZKA - 4:0

46:19
    V obrovské šanci byl hostující Viktor Martínek. Lukáš Hosnedl se vycajchoval a drží si nulu

48:13

50:00
    Jako rychlonožka se nyní ukázal Milan Böhm. Dosprintoval v úniku Jakuba Jedličku. Dobré fyzička Böhmiči

51:02
    Střelu Viktora Martínka tečuje do sítě Roman Fučík

51:13
    Nahození Jakuba Tůmy rozehrává Lukáš Hosnedl

52:21
    A opět Milan Böhm, nejdříve krásně poslal do brejku Pavla Smolku a poté jako buldog zabránil výpadem rozehrávku hostů

53:31
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha:
    Šťastný – 2 min., sekání.

54:29
    Kobra právě vstřelila branku! Hosté po menší nedůslednosti domácí obrany ujeli v oslabení a VÁCLAV ZÍDEK dorazil střelu Martina Petráka. Asistence: Martin Petrák
    54:29 ZÍDEK - 4:1

55:03
    Pavel Smolka teď netrefil prázdnou branku

55:56

56:59
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A máme tu branku do zlaté helmy. Domácí udělali rozborku – sborku hostující obrany a PAVEL SMOLKA si vyměnil třikrát kotouč s Jakubem Zdeňkem a trefil za bezmocného Michala Pitra. Asistence: Jakub Zdeněk
    56:59 SMOLKA - 5:1

58:46

59:29
    Již se v poklidu dohrává

Ani ve třetí třetině jsme se nenudili. Hosté se snažili máknout, ovšem domácí předváděli precizní obranou tvrz, kterou podporovali rychlými výpady. Na 4:0 poté zvýšil Jakub Procházka. Hosté snížili v oslabení zásluhou Václava Zídka. Na 5:1 brankou do Zlaté helmy zvýšil vedení Pavel Smolka. Domácí si šli cílevědomě za vítězstvím od první minuty a odměnou jim byly získané tři body (20:09:23)

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 12. Procházka (Smolka, Pisařík), 14. Písařík (Böhm, Procházka), 34. Řehoř (Šimeček, Kysela), 46. Procházka, 57. Smolka (Zdeněk) – 55. Zídek (Petrák)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Steinocher, Havlůj (C), Charousek, Böhm (A), Šoustek, Fučík, Hofmann – Drašar, Zdeněk, Mical – Smolka, Pisařík, Procházka – Šimeček, Řehoř, kysela
    Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol

HC Kobra Praha: Pittr (Kmec) – Tůma, Duda, Knesl (A), Ženíšek, Holý, Straka, Svach – Janča, Jedlička, Daniel – Kolda, Míšek, Petrák – Zídek, Martínek, Šťastný – Novák, Ksandr
    Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Hlinka – Kurtin, Beneš