Minnesota – Winnipeg 6:1 (kon.) | Florida – Boston 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 2:1 (3:2 po s.n.)
Columbus – Montreal 1:3 (kon.) | Buffalo – St. Louis 6:2 (kon.) | New Jersey – Toronto 1:2 (kon.)
Detroit – Nashville 3:0 (kon.) | Carolina – Arizona 0:4 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:0 (kon.)
Washington – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Dallas – Chicago 6:4 (kon.) | Anaheim – NY Rangers 3:2 (kon.)
Vegas – Ottawa 4:1 (kon.) | Seattle – San Jose 8:5 (kon.) | Colorado – Vancouver 3:4 (kon.)
konec
Colorado Avalanche
3:4 (2:1, 1:1, 0:2)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 24.11.2022, 04:00 • Ball Arena, Denver • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  52:00 Ethan BEAR - 3:4
   
  52:00
  Vancouver právě vstřelil branku!
  Vancouver se po dlouhé době vrací do vedení, osm minut před koncem vede 4:3! Francouz měl naprosto zakrytý výhled a překonala ho tvrdá střela obránce ETHANA BEARA, kotouč zapadl přesně pod břevno. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Sheldon Dries.
  45:07 Sheldon DRIES - 3:3
   
  45:07
  Vancouver právě vstřelil branku!
  Domácí sice ubránili přesilovku Vancouveru, ale ještě se nestihli dostat k puku a nakonec inkasovali vyrovnávací branku na 3:3. Puk směřoval na branku Francouze od modré čáry, poté se nečekaně odrazil a první u něj byl SHELDON DRIES, který ho poslal do odkryté branky Colorada. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Brock Boeser.
  35:59 Cale MAKAR - 3:2
   
  35:59
  Colorado právě vstřelilo branku!
  Druhá střela obránce CALEA MAKARA už se ujala, a to znamená, že domácí proměňují dvojnásobnou početní převahu a znovu se vrací do vedení. Makar se trefil prudkou střelou z první z levého bodu pro vhazování. Tady neměl Martin šanci.
  30:34 Bo HORVAT - 2:2
   
  30:34
  Vancouver právě vstřelil branku!
  Tak je přeci jen vyrovnáno na 2:2, tato branka Vancouveru už bude určitě platit! Střelu obránce Beara dokázal šikovnou tečí usměrnit za Francouzova záda BO HORVAT. Tentokrát už tam žádné bránění brankáři nebylo. Asistence: Ethan Bear, J. T. Miller.
  17:44 Mikko RANTANEN - 2:1
   
  17:44
  Colorado právě vstřelilo branku!
  Domácí druhou přesilovku už využívají a ještě v první třetině otáčejí průběh zápasu. Po rychlé nacvičené kombinaci zakončoval z pravého kruhu MIKKO RANTANEN a finský útočník poslal kotouč přesně pod břevno branky Vancouveru. Martin se nestihl tak rychle přesunout. Asistence: J. T. Compher, Nathan MacKinnon.
  11:27 Mikko RANTANEN - 1:1
   
  11:27
  Colorado právě vstřelilo branku!
  Je vyrovnáno na 1:1! Také domácí předvedli rychlou kombinační akci. Lehkonen přihrál puk na modrou čáru pro Toewse, který poslal střílenou přihrávkou před branku, kam si sjel MIKKO RANTANEN a v pokleku poslal z bezprostřední blízkosti puk do odkryté branky. Asistence: Devon Toews, Artturi Lehkonen.
  00:21 Ilja MICHEJEV - 0:1
   
  00:21
  Vancouver právě vstřelil branku!
  Skvělý start do utkání v podání Vancouveru, který se po 21 odehraných sekundách dostává do vedení! Zápas zahajovala druhá formace Canucks, které se povedlo vyhrát úvodní vhazování, rychle se dostat do pásma a celou bleskovou akci zakončil přesnou střelou ILJA MICHEJEV. Asistence: Elias Pettersson, Andrej Kuzmenko.

  Petr Sumbal

  Branky a nahrávky: 12. Rantanen (D. Toews, Lehkonen), 18. Rantanen (Compher, MacKinnon), 36. Makar – 1. Michejev (E. Pettersson, Kuzmenko), 31. Horvat (Bear, J. Miller), 46. Dries (Ekman-Larsson, Boeser), 52. Bear (Ekman-Larsson, Dries)


  Colorado Avalanche: Francouz (Georgijev) – Makar (A), D. Toews, Manson, Girard, E. Johnson, MacDonald – Rantanen (A), MacKinnon (A), Lehkonen – Olausson, Rodrigues, Newhook – L. O'Connor, Compher, Cogliano – Kaut, Megna, Hunt.
  Trenér: Bednar

  Vancouver Canucks: S. Martin (Demko) – Bear, Ekman-Larsson (A), L. Schenn, Q. Hughes, T. Myers, Burroughs – Höglander, Horvat (C), J. Miller (A) – Michejev, E. Pettersson, Kuzmenko – Boeser, Dries, Garland – Lazar, Aman, Joshua.
  Trenér: Boudreau

  Rozhodčí: Chmielewski, Dunning – Gawryletz, Gawryletz