Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Pardubice – Sparta B 3:2 (kon.) | Vlašim – Teplice 1:4 (kon.)
Brno – Trnava 3:1 (kon.) | Zlín – Trenčín 2:3 (kon.)
FK Pardubice
3:2 (2:0)
AC Sparta Praha B
Pátek 25.11.2022, 10:30 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • Tipsport liga

Domácí Pardubice vstoupily do zimní Tipsport ligy vítězstvím nad B-týmem AC Sparta Praha 3:2. Pro Spartu šlo o druhý zápas a první porážku. Viděli jsme zajímavý zápas, který nabídl pět gólů a několik krásných momentů. Za zmínku stojí přímý kop Janoška, který poslal míč přesně do šibenice nebo gól z poloviny hřiště od Cissého. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký pátek. (12:16:43)

90+2

90+1
    Brankář Pardubic má míč a s rozehrávkou nechvátá.

90
    Sparta B právě vstřelila branku!
    Brankář Pardubic trestuhodně přihrál jen na CISSÉHO, který se v poloskluzu trefuje z nějakých 20 metrů!

89
    Jonáš fauloval na polovině hřiště protihráče, sudí dává výhodu.

88
    Za držení unikajícího protihráče na polovině hřiště dostává žlutou kartu Petr Hodouš.

87
    Další gól mohli přidat domácí hráči. Z hranice vápna ale střílí nad.

86
    Centr do domácího vápna ale k ničemu nevedl. Míč tak mají Pardubice.

85
    Hosté to ještě zkusí. Mají již znovu balon a hrají na domácí polovině.

84
    Další krásná fotbalová akce! Sparta se dostala na své polovině k míči a poté z poloviny hřiště vystřelil přesně CISSÉ! Senegalský hráč dokonale využil vyběhnutého brankáře a balon zakroutil přesně přes něj do branky!

83
    Domácí tým kombinuje na polovině soupeře.

82
    Pardubice vybojovaly balon na své polovině a jdou do útoku.

81
    O vítězi zápasu je zřejmě již rozhodnuto. Po rozehrávce drží míč hosté.

80
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tak to byla fotbalová paráda! DOMINIK JANOŠEK krásně zakroutil střelu přes zeď přesně do šibenice, kde se míč ještě navíc efektně odrazil od břevna do branky! Parádní moment.

80
    Po faulu metr a půl před hranicí vápna mají velkou výhodu domácí...

79
    Hosté měli další šanci. Jenže ve vápně jeden z jejich hráčů nečekal, že mu Novotný přenechá míč, takže z toho zakončení nebylo.

78
    ... dlouhý centr do vápna Pardubice odvrátily do zámezí. U míče tak pokračuje Sparta.

77
    Nyní budou mít hosté po faulu výhodu standardní situace...

76
    Sparta se sice snaží o snížení, ale přes obranu Pardubic se nemůže dostat.

Michal Heřman

Branky: 3. Sychra, 35. Šimek, 80. Janošek – 84. Cissé, 90. Cissé

Karty:   75. Jefferson (PCE) – 88. Hodouš (SPB)

FK Pardubice: I. poločas: Budinský – Kostka, Míka, Koukola, Helešic (23. Rosa), Tischler, Hyslan, Šimek, Sychra, Sow, Kapanga.
    II. poločas: Šimůnek – Lupač, Tecl, Chlumecký, Rosa – Janošek, Solil, Hlavatý – Jefferson, Huf, Lima

Trenér: Radoslav Kováč

AC Sparta Praha B: Tůma – Borkovec, Kukučka, Jelínek, Ambler – Kaštánek, Cissé, Gedeon – Sylla, Turyna, Goljan
    Trenér: Michal Horňák

Rozhodčí: Vokoun – Machač, Hádek