Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Pardubice – Sparta B 3:2 (kon.) | Vlašim – Teplice 1:4 (kon.)
Brno – Trnava 3:1 (kon.) | Zlín – Trenčín 2:3 (kon.)
FK Pardubice
3:2 (2:0)
AC Sparta Praha B
Pátek 25.11.2022, 10:30 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • Tipsport liga

90
    Sparta B právě vstřelila branku!
    Brankář Pardubic trestuhodně přihrál jen na CISSÉHO, který se v poloskluzu trefuje z nějakých 20 metrů!

84
    Další krásná fotbalová akce! Sparta se dostala na své polovině k míči a poté z poloviny hřiště vystřelil přesně CISSÉ! Senegalský hráč dokonale využil vyběhnutého brankáře a balon zakroutil přesně přes něj do branky!

80
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tak to byla fotbalová paráda! DOMINIK JANOŠEK krásně zakroutil střelu přes zeď přesně do šibenice, kde se míč ještě navíc efektně odrazil od břevna do branky! Parádní moment.

35
    Akci předcházel centr z pravé strany, který gólman Tůma vyrazil před sebe, kde číhal volný SAMUEL ŠIMEK, který dokonale využil vyraženého balonu a napálil ho tvrdě pod horní tyč!

3
    Domácí tým jde rychle do vedení! Mezeru v obraně Sparty dokonale využil VOJTĚCH SYCHRA, který šel sám na brankáře a překonal ho elegantním přehozem.

Michal Heřman

Branky: 3. Sychra, 35. Šimek, 80. Janošek – 84. Cissé, 90. Cissé

Karty:   75. Jefferson (PCE) – 88. Hodouš (SPB)

FK Pardubice: I. poločas: Budinský – Kostka, Míka, Koukola, Helešic (23. Rosa), Tischler, Hyslan, Šimek, Sychra, Sow, Kapanga.
    II. poločas: Šimůnek – Lupač, Tecl, Chlumecký, Rosa – Janošek, Solil, Hlavatý – Jefferson, Huf, Lima

Trenér: Radoslav Kováč

AC Sparta Praha B: Tůma – Borkovec, Kukučka, Jelínek, Ambler – Kaštánek, Cissé, Gedeon – Sylla, Turyna, Goljan
    Trenér: Michal Horňák

Rozhodčí: Vokoun – Machač, Hádek