Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:3 (2:3 po s.n.) | Spišská N. Ves – Prešov 5:2 (kon.) | Košice – Poprad 2:0 (kon.)
Nitra – Zvolen 0:3 (kon.) | HC Slovan – Trenčín 1:2 (po s.n.) | Banská Bystrica – Nové Zámky 2:3 (0:1 po s.n.)
HK Spišská Nová Ves
5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
HC Prešov
sk Pátek 25.11.2022, 17:30 • Spiš Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 20. kolo

58:49
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Hostia sa prudkým pukom po obvode obrali o pásmo a navyše sa ho zmocnil GIĽÁK za pomoci Verbeeka, prvý menovaný skóroval do opustenej brány.
    Asistencia: Verbeek

49:25
    Tím HC 21 Prešov dal gól!
    Po krátkej konzultácii arbitrov, bol zásah hostí napokon uznaný, po rýchlom prekorčuľovaní sa jemnučkým pukom presadil GIRDUCKIS.
    Asistencia Lalík, Nauš

40:34
    Uvod tretiny, ako hrom, KERBASHIAN si nakorčuľoval pred Rabčana a úplné nekrytý sa presadil v prvom striedaní tejto tretiny.
    Asistencia: Majdan

18:19
    Studená sprcha pre hostí, krátko pred prestávkou. GIĽÁK sa presadil po strele na vzdialenejšiu tyč.
    Asistencia: Salituro

17:43
    Tlak domácich bol pretavený na gól z tretieho streleckého pokusu, na predošle zakončenia sa Prešovčania ešte zmohli správne sformovať. No na puk od KERBASHIANA, už nestihli zareagovať.
    Asistencia: Majdan, Beaudry

13:06
    Tomuto sa hovorí zásah, okamžite po vhadzovaní sa k puku dostal ŽILKA a ten sa úplne sám zo stredného pásma dostal až k úspešnému zakončeniu po natlačení sa do brány.
    Asistencia Klíma, Turan

4:04
    Domáci otvárajú skóre, po tom, čo Novák vybojoval puk v pravom rohu a nad kruhmi našiel BEAUDRYHO.
    Asistencia: Novák

Dana Kontuľová

Branky a nahrávky: 5. Beaudry (Novák), 18. Kerbashian (Majdan, Beaudry), 19. Giľák (Salituro), 41. Kerbashian (Majdan), 59. Giľák (Verbeek) – 14. Žilka (Klíma, Turan), 50. Girduckis (Lalík, Nauš)

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík, (Surák) – Ališauskas, Romaňák, Česánek,Šuty, Groch, Ouellet- Beaudry, Ulander, Malina, – Kerbashian, Hamráček, Giľák, – Nellis, Rapáč (C), Vartovník (A), – Vandas (A), Novák, Verbeek – Majdan, Bortňák, Salituro,
    Trenér: Vlastimil Wojnár

HC Prešov: Bespalov, (Rabčan) – Jendroľ. D (A), Turan, Giles, Doetzel, Nátny, Rajnoha, Lalík, – Gerlach, Klíma, Žilka, – Džugan, Thomka, Nauš, – Martin, Girduckis (A), Milý, – Šimun (C),Campagna, Jendroľ. K.
    Trenér: Juraj Faith

Rozhodčí: Žák, Konc.st, – Janiga, Junek, Gajan.st,