Litvínov – Třinec 1:2 (po pr.) | K. Vary – Pardubice 1:3 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 4:3 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Kladno – Olomouc 5:2 (kon.)
Sparta – Liberec 3:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Oceláři Třinec
5:6 (2:0, 2:3, 1:2 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 25.11.2022, 17:30 • Werk arena, Třinec • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 1. kolo

61:33
    Velká šance pro Liberec! Radim Mrtka dostává dvě minuty za hákování. Tygři hrají čtyři na tři.

49:20
    Přesilovka končí předčasně. Vladimír Dravecký vyloučen za podražení.

48:37
    Hosté se v přesilovce neprosadili, teď se budou naopak zase bránit. Marek Šťástka inkasuje dvě minuty za sekání.

46:35
    Šance pro Bílé Tygry! za krosček upaluje za katr domácí Adam Solowski.

40:05
    Hned ze startu hosté trestuhodně chybují, když vyhazuje puk mimo hřiště Pavel Průšek. Domácí hrají 5 na 3.

38:45
    Hned vzápětí mají Oceláři další možnost početní převahy. Adam Král se provinil nedovoleným bráněním a odsedí si dvě minuty.

37:16
    Třinec dostává šanci se z rychlé sprchy oklepat. Tomáš Kučera dostává dvě minuty za držení. Oceláři budou hrát přesilovku.

31:19
    Další vyloučeni, tentokrát na straně Liberce. Dvě minuty za držení pro Jana Jarabka.

30:36
    Ve WERK ARÉNĚ začíná být dusno. Oceláři inkasují další trest. Dvě minuty za držení dostává Štěpán Urbánek.

28:50
    Je tady první přesilovka pro Třinec. Za držení si jde odsedět dvě minuty Jan Jarabko.

22:56
    Druhý trest pro domácí! Za držení putuje na trestnou lavici David Lukas Holub.

15:45
    Liberec se dostal do zajímavé příležitosti a vytvořil před Heczkem závar. Plyne z toho trest pro domácího Radima Byrtuse za krosček.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 6. Barna (Hebar, Granečný), 19. Mikula (Pohludka, Sajdok), 33. Urbánek (Švačara), 39. Švančara (Barna, Holub), 46. Weiss (Byrtus, Ostřížek) – 32. Macháček (Průšek), 34. Rozsíval (Kučera, Průšek), 35. Pekař (Průšek, Macháček), 56. Špilka (Macháček), 59. Špilka (Macháček, Pekař), rozh. náj. Maxin