Litvínov – Třinec 1:2 (po pr.) | K. Vary – Pardubice 1:3 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 4:3 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Kladno – Olomouc 5:2 (kon.)
Sparta – Liberec 3:1 (kon.)
HC Tábor
1:9 (1:2, 0:6, 0:1)
Piráti Chomutov
Pátek 25.11.2022, 15:00 • Tábor, Zimní stadion • Extraliga dorostu - o účast v play-off • 1. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu.

V posledním listopadovém pátku začíná 1.kolo Extraligy dorostu – o účast v play-off. Tábor v něm vyzve Chomutov, úvodní vhazování začíná v 15 hod.

Hockey Club Tábor
    V základní části se domácím nedařilo, z celkových 14 kol v tabulce B. skončili poslední jen se 3 body, kdy ve 3 případech padli až v prodloužení, v 11 utkání prohráli v základní hrací době.

Hostující celek skončil ve své tabulce skupiny A. také poslední, kdy vybojoval ze 14 bojů jen 6 bodů za 1 výhru, 1 výhru v prodloužení, 1 prohru v prodloužení a 11 proher v základním hracím čase.

Hockey Club Tábor: Ferdus (Šrámek) – Jirášek, Bačo, Mrázek, Jaroš, Šťastný "A", Céza, Honzík – Eremiáš "C", Dohnal, Bouška, Mohyla "A", Vrba, Pospíchal, Němeček, Vlček, Hlavín, Suchan.
    Trenér: Arpád Györi

Piráti Chomutov: Štěrba (Hájek) – Ibl, Záhorec "C", Švarc, Malcovský, Malý, Kůrka, Holejšovský – Nastoupil "A", Novák, Pospíšil "A", Kalvoda, Halfar, Chládek, Sochor, Grosskopf, Šilhan, Bečvář.
    Trenér: Radek Šíp

Rozhodčí: Hornáček – Teršíp, Hnilička.

00:01

00:20
    Hosté se dostali ke střele, ale vypálili mimo.

02:20
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
    Céza – 2 min., krosček.

03:28
    Piráti právě vstřelili branku! A je tu první branka v přesilové hře, Novák našel přihrávkou PETRA HOLEJŠOVSKÉHO a ten otevírá skóre. Asistence: Filip Novák, Radim Ibl.

04:12
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
    Záhorec – 2 min., nedovolené bránění.

05:48
    Tábor právě vstřelil branku! Kohouti vyrovnávají v přesilové hře pět na čtyři, po Vlčkovo asistenci se prosazuje MARTIN ŠŤASTNÝ přesnou střelou. Asistence: Dominik Vlček.

12:24
    Piráti právě vstřelili branku! Hostující celek jde znovu do jedno-brankového vedení, po akci dva na jednoho Pospíšil našel volného MATĚJE KALVODU a ten se trefil k tyči. Asistence: Jaroslav Pospíšil.

16:39
    Domácí se znovu osvobozují a vyhazují do středního pásma.

17:56

18:05
    Hráč Chomutova došel do útoku a zamířil mimo.

20:00

Další třetina začne přibližně v 15 45 hod.

Domácí po 1. třetině prohrávají 1:2.

20:01

21:05
    Piráti právě vstřelili branku! Chomutov odskakuje na rozdíl dvou branek, po přihrávce Nováka zakončuje DAVID GROSSKOPF. Asistence: Filip Novák, Filip Nastoupil.

22:00
    Domácí vystřelili v útočném pásmu a Štěrba zastavil dalším zákrokem.

22:15
    Od modré další pokus ze strany Tábora.

23:00
    Icing hostí hra se vrací do jejich pásma.

25:42
    Piráti právě vstřelili branku! Hokejisté v červeno-černých dresech se znovu prosadili, Záhorec našel volného LUKÁŠE SOCHORA a ten tvrdou střelou propálil Ferduse. Asistence: Martin Záhorec.

30:12
    Piráti právě vstřelili branku! Piráti znovu udeřili, celou akci založil Ibl, přihrál na Grosskopfa a ten našel lépe postaveného FILIPA NASTOUPILA, který prostřelil kotouč za čáru. Asistence: David Grosskopf, Radim Ibl.

31:07
    Piráti právě vstřelili branku! Hosté jdou do trháku po další trefě, kdy Sochor asistoval puk na JOSEFA CHLÁDKA a ten zvyšuje stav. Asistenci: Lukáš Sochor.

32:00
    Ofsajd hostí. Vhazování ve středním pásmu.

38:01
    Piráti právě vstřelili branku! Další zásah z hokejek Pirátů, Nastoupil v pásmu našel DAVIDA GROSSKOPFA a ten přesnou střelou propálil klečícího Ferduse. Asistence: Filip Nastoupil.

38:44
    Piráti právě vstřelili branku! Ještě jeden gól ze strany hostů, postaral se o něj DAVID ŠILHAN.

40:00

Další třetina začne přibližně v 16 35 hod.

Tábor nápor soupeře už nestíhá, v této třetině Piráti zaznamenali 6 gólů a v zápase jasně dominují.

40:01

44:01
    Bouška – 2 min., podrážení.

44:45
    Piráti právě vstřelili branku! A je tu další trefa, kdy druhou početní výhodu využívá přesnou střelou z blízkosti MAREK MALCOVSKÝ. Asistence: David Grosskopf, Radim Ibl.

45:18
    Další tlak na branku Kohoutů, tentokrát se domácí ubránili a vyvážejí hru.

46:00
    Ofsajd hokejistů v bílém.

46:36
    Hráči od Jordánu se dostali do šance, ale ležící Štěrba dokázal vše vychytat.

48:00
    Domácí na chvíli byli v pásmu, ale Piráti se ubránili.

50:00
    Malcovský dostal nabídku mezi kruhy, domácí brankář si připisuje další zákrok.

59:49
    Novák – 2 min., krosček.

Domácí prohrávají konečným výsledkem 1:9. (17:03:49)

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 6. Šťastný (Vlček) – 4. Holejšovský (Novák, Ibl), 13. Kalvoda (Pospíšil), 22. Grosskopf (Novák, Nastoupil), 26. Sochor (Záhorec), 31. Nastoupil (Grosskopf, Ibl), 32. Chládek (Sochor), 39. Grosskopf (Nastoupil), 39. Šilhan, 45. Malcovský (Grosskopf, Ibl)

HC Tábor: Ferdus (Šrámek) – Jirášek, Bačo, Mrázek, Jaroš, Šťastný "A", Céza, Honzík – Eremiáš "C", Dohnal, Bouška, Mohyla "A", Vrba, Pospíchal, Němeček, Vlček, Hlavín, Suchan.