Sokolov – Litoměřice 0:0 (odl.)
odloženo
HC Baník Sokolov
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 11.02.2023, 17:00Chance liga • 24. kolo
Předzápasové kurzy
Videopřenos
Partner:
   
  Utkání bylo odloženo na náhradní termín z důvodu rozsáhlé marodky na straně Sokolova. Domácí Baník požádal o odklad a Litoměřice této žádosti vyhověly. (11:41:24)
   
  Posledních pět vzájemných zápasů

  Litoměřice – Sokolov 3:5
  Litoměřice – Sokolov 4:2 (přátelský zápas)
  Sokolov – Litoměřice 2:5 (přátelský zápas)
  Litoměřice – Sokolov 6:4
  Sokolov – Litoměřice 2:4

  Sokolov se z výhry na svém ledě po 60. minutách radoval naposledy 16. září 2020, kdy svého protivníka deklasoval vysoko 12:5. O polovinu branek se zasloužil současný nejproduktivnější hráč mužstva Jaromír Kverka, jenž vstřelil hattrick a navrch přidal tři asistence.
   
  Litoměřice

  Domácí jsou na tom o poznání lépe, pobývají na bronzovém stupni s devětatřiceti body, na vedoucí Porubu ztrácí šest bodů. Mimo svůj stadion se Severočechům velmi daří, z jedenácti klání si přivezli dvaadvacet bodů díky sedmi výhrám (jedna byla po samostatných nájezdech) a dvěma porážkám v prodloužení, vévodí tak pomyslné tabulce venkovních utkání, k tomu přidali šestatřicet vstřelených gólů a o deset méně inkasovaných. Poslední dva mače mimo svůj stadion zvládli a přivezli si plný počet bodů.
  Tabulku produktivity týmu i celé ligy vedou s 24 body Filip Kuťák (12+12) a Lukáš Válek (10+14). Třetím do party je s 20 body (6+14) Josef Jícha.
   
  Sokolov

  Domácímu týmu patří desátá pozice, na kontě má rovných třicet bodů. Na svém ledě odehráli jeho hráči dosud jedenáct zápasů a zaznamenali šestnáct bodů za pět výher a jednu porážku v prodloužení, vstřelili sedmadvacet gólů a o dva více inkasovali. Z posledních pěti domácích střetnutí prohráli Západočeši ve třech případech, v tom posledním ale dokázali porazit Prostějov 3:1.
  Nejproduktivnějšími borci týmu jsou s 23 body (7+16) Jaromír Kverka, s 16 body (6+10) Tomáš Vracovský a se 13 body (4+9) Jan Pohl.
   
  Dobrý den, sedm zápasů má dnes na programu 24. kolo naší druhé nejvyšší hokejové soutěže. V tomto přenosu budeme sledovat souboj týmů ze středu a vrchu tabulky, jsou to Sokolov a Litoměřice. Očekává se vyrovnaný souboj.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

  Petr Frömel

  Branky a nahrávky:


  HC Baník Sokolov:
  HC Stadion Litoměřice: