Třinec – HC Litvínov 4:5 (po pr.) | Zlín – Olomouc 3:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Plzeň – Kometa Brno 0:0 (odl.) | Vítkovice – K. Vary 5:2 (kon.) | Sparta – Jihlava 6:2 (kon.)
Mountfield HK – Liberec 0:0 (odl.)
odloženo
Mountfield HK
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 26.11.2022, 18:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • DHL Extraliga juniorů • 26. kolo

57:07
    Kříž mohl v brejku nechat vypít domácí kalich hořkosti až do dna, když ujel dvěma obráncům. Ačkoliv mířil do odkryté části branky, nakonec zachránila hradecké hokejisty tyč. Ještě předtím však Kříže sekl David Pavič (MHK) a dostává dvě minuty.

53:23
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    Fiala – 2 min., vysoká hůl.

47:22
    Šanci na částečný návrat do utkání mají domácí právě nyní. Radek Janata (LIB) dostává dvě minuty za sekání.

35:31
    Jenže hned poté se musí bránit. Matouš Jakubec (LIB) to má za dvě minuty kvůli faulu kolenem.

31:34
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
    Jakubec – 2 min., hákování.

29:43
    Liberec se relativně v pohodě ubránil a krátce poté bude mít početní výhodu. Mountfield hrál totiž zcela evidentně v šesti lidech, za což dostává dvě minuty. Ty zamíří odsedět Leden.

27:32
    Možnost přesilové hry dostane i Hradec. Lukáš Meisel (LIB) slízl dvojku za držení.

23:16
    Petr Moravec (MHK) je první vyloučený hráč utkání. Za hákování dostává obligátní dvě minuty.