Philadelphia – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Detroit – Arizona 4:3 (1:0 po s.n.) | Columbus – NY Islanders 2:3 (kon.)
Buffalo – New Jersey 1:3 (kon.) | Vegas – Seattle 2:4 (kon.) | Tampa – St. Louis 5:2 (kon.)
Dallas – Winnipeg 4:5 (po pr.) | San Jose – Los Angeles 2:5 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 3:4 (kon.)

3. Shea Theodore (VGK) – 0+2 (04:38:37)

Seattle Kraken byl ve všech ohledech dneska lepší a naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas. Vegas bylo horší a musí doufat ve zlepšený výkon už následující noc, kdy doma vyzve Vancouver.

58:40
    Alex Pietrangelo pálil, ale minul branku. Nechybělo moc jeho střele.

58:27
    Vegas hraje v šesti.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině i zápase.

57:28
    Velmi dobře hraje Seattle, který nedává možnost Vegas odvolat brankáře.

56:50
    André Burakovsky vyhodil tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

56:32
    Shea Theodore zkoušel rychle přenést hru, ale jeho kolegové o puk přišli.

56:15
    Seattle dostal hru do středního pásma, domácím se vůbec nic nedaří.

56:00
    Vegas rozehrává od své branky, ale akce se nepovedla.

54:37
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hosté míří za výhrou v tomto zápase.

54:13
    Komerční přestávka.

53:55
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas.

53:25
    Domácím nelze upřít snahu, ale zatím to je málo. Hosté kontrolují hru a míří v poklidném tempu za výhrou.

52:23
    Ryan Donato neprostřelil brankáře Vegas, komernčí přestávka,

52:01
    Hokejisté Veas neví, jak hrát. Je to hodně opatrná třetina, která mnoho šancí nenabí.

51:16
    Takticky hrají hosté velmi dobře, drží vypracovaný náskok a domácím nedávají před brankou mnoho prostoru.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Alec Martinez pálil, ale brankář ho vychytal.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. N. Roy (W. Karlsson, Theodore), 13. Kessel (Theodore) – 3. Donato (A. Larsson, Gourde), 9. Burakovsky (A. Larsson, Schwartz), 26. Burakovsky (Oleksiak, Schultz), 39. Eberle (Beniers)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Ma. Stone (C) – Re. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Cotter, Amadio, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Seattle Kraken: Grubauer (Mar. Jones) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – Schwartz (A), Wennberg, Burakovsky – McCann, Beniers, Eberle – B. Tanev, Gourde (A), Bjorkstrand – Donato, Geekie, Sprong.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Kozari, Rehman – Cormier, Gibbons

Diváci: 18 119