Tunisko – Austrálie 0:1 (kon.) | Polsko – Saúdská Arábie 2:0 (kon.) | Francie – Dánsko 2:1 (kon.)
Argentina – Mexiko 2:0 (kon.)
Argentina
2:0 (0:0)
Mexiko
Sobota 26.11.2022, 20:00Mistrovství světa • Skupina C

Po poměrně nevýrazném bezgólovém prvním poločase se argentinská mašina probudila. Motor nastartoval kapitán Lionel Messi, jenž přesnou střelou z dálky poslal Jihoameričany do vedení. To navýšil v 87. minutě nádhernou ranou Enzo Fernández. Mexičané odpověď nenašli a 3 body si tak po vítězství 2:0 připisují Argentinci.

Pro dnešek to bude vše, přeji příjemný zbytek večera a zase někdy na počtenou! (22:03:17)

90+7
    Rozhodčí ještě hru protahuje, ale hraje se pouze u branky Ochoy.

90+6
    Poslední nastavenou minutu tráví Mexičané na soupeřově polovině. Dobrý centr ale odvrací Otamendi.

90+5
    Efektní rabonou poslal Jiménez balon do vápna, tam ale čekali připravení stopeři Argentiny.

90+4
    Argentinci se zatáhli do bloku a všechny balony jen odkopávají.

90+4
    Faulující Messi hru opět alespoň na chvíli pozdržel.

90+3
    Mexiko kombinuje na vlastní půlce. To bílomodrým samozřejmě vyhovuje.

90+2
    Acuňa zřejmě dostal křeč a hra je tak na chvíli přerušena.

90+2
    Centr z pravé strany odhlavičkoval do bezpečí Lisandro Martínez.

90+1
    Montes skvěle vystoupil proti rozběhnutému Palaciosovi.

90
    Argentinci jsou na balonu a vpřed se vůbec nehrnou.

89
    Žlutá karta pro tým Mexiko (Roberto Alvarado).
    87. Enzo FERNÁNDEZ - 2:0

87
    Argentina právě vstřelila branku!
    Když se prosadil ten nejzkušenější, tak teď i ten nejmladší! Po krátkém rohu posunul Messi míč na ENZA FERNÁNDEZE, který se po přešlapovačkách zbavil soupeře a z levé strany šestnáctky vyslal přesnou utaženou střelu na vzdálenější tyč. 2:0. Asistence: Lionel Messi.