SHC Maloměřice – Zubří | 34:29 (kon.) | | | Královo Pole – Plzeň | 23:25 (kon.) | | | Nové Veselí – Jičín | 27:25 (kon.) |
Karviná – Hranice | 29:23 (kon.) | | | Kopřivnice – Strakonice | 40:25 (kon.) |
Michalovce – Zlín | 31:24 (kon.) | | | Olomouc – Slavia | 23:25 (kon.) | | | Dunajská Streda – Kynžvart | 32:24 (kon.) |
Tatran Stupava – DHC Plzeň | 21:29 (kon.) | | | Šaľa – Písek | 42:26 (kon.) |
konec
SKKP Handball Brno
23:25
(14:13)
Talent tým Plzeňského kraje
Jan Zatočil
SKKP Handball Brno | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | J. Grulich | 0/0 | 0 | 0 | ||
91 | B | Ž. Ilić | 0/0 | 0 | 0 | ||
95 | LK | J. Bosák | 1/0 | 0 | 1 | ||
24 | PK | D. Burget | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | SS | Š. Erbes | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | LK | R. Flajsar | 1/1 | 0 | 0 | ||
39 | P | D. Janda | 0/0 | 0 | 0 | ||
28 | LS | L. Kikanović | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | M. Kocich | 6/0 | 1 | 0 | ||
42 | LS | M. Kolečkář | 1/0 | 0 | 1 | ||
2 | SS | V. Ratkovský | 3/0 | 1 | 0 | ||
66 | PS | A. Stein | 4/0 | 0 | 0 | ||
22 | LS | S. Strack | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | P | L. Václav | 0/0 | 0 | 0 | ||
93 | PK | J. Zahradníček | 4/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Žvak | 3/0 | 0 | 1 | ||
Celkem | 23/1 | 2 | 0 | 3 | 0 | ||
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 0/0 | 0 | 0 | ||
61 | B | K. Šmíd | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | P | A. Bernhard | 1/0 | 0 | 0 | ||
19 | SS | D. Bláha | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 3/0 | 1 | 0 | ||
15 | P | V. Dubský | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PK | J. Chmelík | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | PK | N. Kosteski | 1/0 | 0 | 0 | ||
77 | P | D. Režnický | 7/0 | 0 | 1 | ||
26 | LS | M. Říha | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | J. Stehlík | 3/0 | 0 | 0 | ||
66 | P | J. Šindelář | 2/0 | 0 | 2 | ||
5 | PS | S. Terzić | 4/0 | 0 | 0 | ||
22 | SS | M. Tonar | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | P | P. Zeda | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 25/0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
SKKP Handball Brno:
Grulich, Ilić – Ratkovský, Kocich, Václav, R. Flajsar, Erbes, Strack, Burget, Kikanović, Žvak, Janda, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák.
Náhradníci:
Trenér: Pavel Hladík
Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Šmíd – Douda, Bernhard, Terzić, Kosteski, Zeda, Dubský, Bláha, Tonar, Stehlík, Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.
Náhradníci:
Trenér: Petr Štochl
Náhradníci:
Trenér: Pavel Hladík
Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Šmíd – Douda, Bernhard, Terzić, Kosteski, Zeda, Dubský, Bláha, Tonar, Stehlík, Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.
Náhradníci:
Trenér: Petr Štochl
Rozhodčí: Kichner, Vacula
Diváci: 501
Nejvíce branek: Kocich 6, Stein 4, Zahradníček 4 – Režnický 7, Terzić 4, Douda 3. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/0. Vyloučení: 3:3. ČK: Bláha (PLZ). Diváci: 501. (18:52:50)
(21:22)