Bohemians 1905 – Táborsko 3:1 (kon.) | Prostějov – Skalica 2:2 (kon.) | Chrudim – Varnsdorf 2:0 (kon.)

Bohemians právě vstřelili branku!
    Bohemka definitivně rozhoduje, když po rychlém brejku se prosazuje ze středu pokutového území přesnou střelou VOJTĚCH NOVÁK.

90
    Základní čas vypršel, uvidíme kolik rozhodčí nastaví.
    87. Pavel SVÁTEK - 2:1

87
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Táborsko se dostává na dostřel jedné branky, když před brankou dokázal využít toho že domácí brankář neudržel míč PAVEL SVÁTEK, který míč vybojoval a zakončil do odkryté části branky.

86
    Sledujeme teď rychlou pasáž hry, kdy se nám míč přesouvá ze strany na stranu. V zakončení je to ale hodně nepřesné.

84
    Centrovaný míč do vápna Klokanů si cestu mezi tři tyče nenašel.

83
    Standardní situace pro Táborsko ze střední vzdálenosti.

80
    Oba týmy teď měly několik šancí, ale ani jedná si cestu mezi tři tyče nenašla.

77
    Hraje se nám teď převážně ve středu hřiště, k vidění je dost nepřesností.

75
    Centrovaný míč do pokutového území brankář Bohemky vytáhl mimo vápno.

74
    Rychlá protiakce hráčů Táborska, po které brankář Bohemky vytáhl míč konečky prostů na rohový kop.

73
    Hra se nám přelévá ze strany na stranu, na stranu. Oba týmy jsou hodně aktivní.

70
    Další rohový kop pro hráče Táborska.

66
    Sledujeme teď klidnější pasáž, bez nějaké té větší akce na jedné či druhé straně.

63
    Hra se nám teď přesunula do středu hřiště, k vidění jsou nepřesnosti na obou stranách.

61
    Odpískaný útočný faul zelenobílým.

59
    Ten se bude opakovat, tentokráte z druhé strany.

MCh

Branky: 38. Drchal (pen.), 54. Prekop (pen.), 90+4. Novák – 87. Svátek

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Soukup – Vilotić, Beran, Jánoš, Mužík, Kadlec, Krch, Dostál, Drchal, Nový, Zeman
    2. poločas: Soukup – Köstl, Křapka, Hůlka – Vala, Farkaš, Jindřišek, Vilotić – Novák, Vrána – Prekop

Náhradníci: Bačkovský, Jindřišek, Bartek, Novák, Vala, Köstl, Hůlka, Prekop, Křapka, Vrána, Farkaš

FC SILON Táborsko: Pastornický – Mach, Plachý, Pragr, Sojka, Mezera, Kosek, Kopřiva, Černický, Kone, Šašinka
    Náhradníci: Svatek, Musa, Bezpalec, Hezekian, J. Šlíchal,Varačka, M. Šplíchal, Ledecký, Zadražil